Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Najwyższe wymagania, najlepsze materiały

Geberit Mapress Edelstahl

Do zastosowań o największych wymaganiach jakościowych
Od higieny wody pitnej do kompleksowych rozwiązań przemysłowych czy instalacji w szpitalach i hotelach - Geberit Mapress Edelstahl jest idealnym rozwiązaniem w projektach o największych wymaganiach sanitarnych. Dzięki złączkom i szerokiemu zakresowi materiałowemu rur system ten jest również odpowiedni do zasilania w wodę serwisową, sprężone powietrze, gazy, chemikalia i wiele innych mediów w tym także wodę pitną.

Dyrektywy, regulacje i standardy zawsze pod kontrolą
System Geberit Mapress Edelstahl może z powodzeniem zostać zdezynfekowany chemicznie i termicznie jeśli wymagają tego dyrektywy i standardy instalacji lub gdy jest on zanieczyszczony. Dodatkowo certyfikacja VdS oraz inne międzynarodowe certifikacje pozwalają na użycie tego systemu w instalacjach tryskaczowych. Aby zachować najwyższe standardy higieny, wszystkie złączki Geberit Mapress są zabezpieczone specjalnymi zaślepkami chroniącymi je przed zanieczyszczeniem np. podczas transportu czy przechowywania. Kolor zaślepki określa jej przeznaczenie. W standardowych zastosowaniach system Geberit Mapress Edelstahl może pracować w temperaturze od -30 ° C do 120 °C i maksymalnym ciśnieniu 1.6 MPa (16 barów).


Złączki systemu Geberit Mapress Edelstahl występują w średnicach od 12 do 108mm i występują w ponad 500 różnych formach w zależności od zastosowania. Specjalne adaptery pozwalają na bezpieczne podłącznie systemu Geberit Mapress Edelstahl z innymi systemami rurowymi Geberit.


Stop systemu Geberit Mapress Edelstahl jest zaprojektowany do zastosowania w wielu instalacjach. Zawiera dużą ilość molibdenu dzięki któremu zapewnia europejskie standardy, jak również stabliność i ochronę przeciwkorozyjną. Precyzyjne termalne i mechaniczne kształtowanie materiału powoduje, iż jest on jednorodny, powstała struktura wyjątkowo wysokiej jakości, a powierzchnia rury pozostaje gładka.


Instalacji do wody pitnej
Otwarty i zamknięty obieg wody