Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Czysta woda

Urządzenie do spłukiwania higienicznego i filtr higieniczny Geberit

Hygiene pump

Higienicznie czysta woda od samego początku
Długie przestoje wody czy zanieczyszczenia mogące dostać się do wody w budynku to największe zagrożenia wpływające na jakość wody w instalacjach wodociągowych. Filtr higieniczny Geberit zapewnia, iż woda użyta do prób ciśnieniowych w nowych instalacjach będzie odpowiednio czysta. Urządzenie do spłukiwania higienicznego zapobiega przestojom wody w istalacjach a tym samym rozmnażaniu się bakterii.


Nieregularne użytkowanie instalacji wodociągowej może spowodować zbyt długą stagnację wody, a co za tym idzie rozmnażanie się niebezpiecznych dla zdrowia bakterii w instalacjach wody pitnej. Nowoczesna technologia sterująca i aplikacja mobilna na smartfona sprawi, że zapewnienie prawidłowego obiegu wody pitnej w instalacjach będzie jeszcze prostsze.

Zapobieganie stagnacji wody pitnej

Najnowsza technologia sterująca sprawia, że wybranie i dopasowanie ustawień urządzania do spłukiwania higienicznego przez instalatora staje się proste. Nawiązanie połączenia między smartfonem i urządzeniem następuje przez Bluetooth. Ustawienia wybiera się poprzez aplikację mobilną, dostępną dla systemów Android oraz iOS. Złącza cyfrowe I/O i złącze RS485 umożliwiają połączenie z systemem zarządzania budynkiem.


Filtr higieniczny Geberit

Odpowiednie regulacje wymagają aby woda użyta do wypełnienia instalacji wodociągowej była idealnie czysta. Filtr higieniczny Geberit niezawodnie filtruje zanieczyszczenia i bakterie. Podłączenie go odbywa się w mgnieniu oka. Filtr może działać niezawodnie około 6 miesięcy lub odpowiednio obsłużyć do 3000 litrów wody w zależności od stopnia zanieczyszczenia.