Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Więcej przestrzeni

Systemy instalacyjne Geberit

Tak dzisiaj budowane są łazienki
Swoboda w planowaniu przestrzeni, szybszy proces budowania i efektywność ekonomiczna: tego dzisiaj oczekują klienci podczas planowania powierzchni w łazience. Stosując idealnie dopasowane komponenty systemów instalacyjnych Geberit możesz spełnić te oczekiwania, od remontu do budowy łazienki od nowa, zarówno przy zabudowie masywnej jak i lekkiej.


Geberit Duofix to wszechstronna gama produktów sanitarnych z uniwersalnymi elementami zwiększającymi swobodę w budowaniu zabudowy lekkiej. System ten jest idealny do budowy ścianek lekkich czy ścianek działowych i może zostać użyty z powodzeniem podczas remontu jak i przy konstrukcjach w nowych łazienkach.

Więcej o Geberit DuofixSystemy instalacyjne GIS zostały stworzone głównie do prefabrykacji, co sprawia, że prace budowlane są szybsze i tańsze. Wystarczą zaledwie trzy podstawowe elementy tego systemu aby z powodzeniem zbudować ściankę instalacyjną, którą następnie można dostarczyć na w miejsce instalacji i podłączyć resztę elementów.

Więcej o Geberit GISElementy systemu Geberit Kombifix oferują rozwiązania do zabudowy masywnej i pasują do większości produktów sanitarnych.

Więcej o Geberit Kombifix