Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Klasyka w WC

Geberit Kombifix

Specjalista w zabudowie masywnej
Z pomocą elementów montażowych Geberit Kombifix, Geberit oferuje rozwiązania do zabudowy masywnej. Zostały one zaprojektowane do monatażu w betonie lub przed ścianą masywną.

Szybka i kompletna instalacja
Elementy montażowe Geberit Kombifix zapewniają wysoką funkcjonalność przez wiele lat. Są one dostarczane z pełnym wyposażeniem takim jak zestaw do izolacji akustycznej, kolano odpływowe oraz materiał mocujący do łatwego i szybkiego montażu. Wszystkie elementy montażowe Geberit Kombifix są dostosowane do montażu toalety myjącej Geberit AquaClean.

Wiele możliwości
Elementy montażowe dostępne są dla montażu WC, umywalek, pisuarów i bidetów.Krok 1 Krok 2
Stelaż podtynkowy Geberit Kombifix jest przykręcany do ściany w punktach mocowania. Następnie do elementu montażowego doprowadza się instalację wodną oraz kanalizacyjną.

Krok 3 Krok 4
Stelaż Geberit Kombifix należy obmurować. Powstałą ścianę masywną należy przygotować do pokrycia płytkami ceramicznymi. Ostatecznie stelaż jest zamontowany w ścianie masywnej wykończonej płytkami.