Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Wszechstronne produkty do ekonomicznej prefabrykacji

Geberit GIS

Łatwa prefabrykacja instalacji sanitarnych
System Geberit GIS został stworzony do łatwego, szybkiego i ekonomicznego tworzenia prefabrykatów instalacji sanitarnych. System zawiera zintegrowaną ochronę akustyczną i przeciwpożarową.

Wszechstronnie i bez narzędzi
Dzięki Geberit GIS elementy systemów instalacyjnych stały się kompletnym rozwiązaniem do wykonania w zaledwie kilku krokach. Dzięki połączeniom i mocowaniom, które nie wymagają użycia narzędzi, elementy systemu może złożyć nawet jedna osoba. Konstrukcyjne nieprawidłowości mogą zostać łatwo i szybko skompensowane.

Elementy instalacyjne do wszystkich akcesoriów sanitarnych
W systemie dostępne są elementy do podwieszanych misek WC, Geberit AquaClean czy Geberit DuoFresh. Posiada on również komponenty do wanien, armatury i odpływu ściennego. Dzięki swojej wszechstronności system pozwala także na instalację bidetów, pisuarów i elementów mocujących do których można zamontować uchwyty stosowane w łazienkach dla niepełnosprawnych.

Geberit GIS to idealne rozwiązanie zarówno do nowych budynków jak i modernizowanych.

  • Doskonały do prefabrykacji
  • Przystosowany do wszystkich sytuacji budowlanych
  • Do nowych budynków i renowacji
  • Dowolny projekt łazienki: zabudowa częściowa, o wysokości pomieszczenia, wyspy
  • Ekonomiczny dzięki łatwości przechowywania i potrzebie stosowania niewielkich nakładów pracyKrok 1 Krok 2
Wystarczy kilka ruchów aby stworzyć ściankę instalacyjną. Elementy instalacji są zintegrowane z systemami rur.

Krok 3 Krok 4
System Geberit GIS można zabudować płytkami ceramicznymi od razu po jego złożeniu. Idealnie przystosowany do prefabrykacji z instalacjami sanitarnymi.