Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Wielofunkcyjna zabudowa lekka

Geberit Duofix

Samonośne elementy do nowych budynków i remontów
Geberit Duofix oferuje wszechstronne i uniwersalne elementy samonośne do zabudowy lekkiej do wszystkich elementów sanitarnych. System ten można z powodzeniem stosować w ściankach z płyt gipsowo-kartonowych różnej wysokości czy w ściankach działowych zarówno podczas modernizacji jak i przy konstrukcjach w nowych łazienkach.

Wszechstronność
System oferuje elementy do podwieszanych ceramicznych misek oraz do toalety myjącej Geberit AquaClean, jak również element Geberit DuoFresh do odciągu zanieczyszczonego powietrza. Geberit Duofix to także elementy do wanien, pryszniców czy odpływów ściennych. Znajdziemy tu także stelaże do pisuarów, bidetów, WC narożnych oraz elementy do łazienek dla niepełnosprawnych.

Rozwiązania na każdą sytuację budowlaną
Geberit Duofix to dostosowane rozwiązania instalacyjne pasujące do wszelkich realiów panujących na budowie. Można dzięki niemu zbudować kompletne ścianki instalacyjne, które nie tylko są praktyczne ale także są stanie spełnić niestandardowe potrzeby klientów.Krok 1 Krok 2
Wkręć element konstrukcyjny o wysokości pomieszczenia do sufitowej szyny montażowej i przedłuż teleskopowo w dół. Umieść element konstrukcyjny w podłogowej szynie montażowej

Krok 3 Krok 4
Wyrównaj ramę stelaża z frontem elementu konstrukcyjnego i zamocuj go przy pomocy kątowników montażowych. Zamocuj element konstrukcyjny do szyny podłogowej przy pomocy klipsów szynowych.