Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Innowacje Geberit

Harmonia technologii i kształtu

Geberit AquaClean Tuma

Nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma zapewnia świeżość i komfort dla każdego domu. Dzięki swojej kompaktowej formie toaleta stworzona przez projektanta Christophera Behlinga zapewnia optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Geberit AquaClean


Geberit AquaClean Mera

Toaleta myjąca, która współgra z każdym wystrojem łazienki i posiada rewolucyjne rozwiązania technologiczne. Geberit AquaClean Mera to symbol komfortu i luksusu. Technologia natrysku WhirlSpray zapewnia dokładne, delikatne i ekonomiczne mycie z szybkim i ciągłym dostępem do ciepłej wody.

Geberit AquaClean


Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano

Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano składa się z wysokiej jakości wytrzymałego materiału o ciepłej w dotyku i gładkiej jak jedwab powierzchni.

Geberit Setaplano


Baterie umywalkowe Geberit

Nowe baterie umywalkowe Geberit są wyrafinowanym rozwiązaniem do publicznych obiektów sanitarnych. Poza atrakcyjną estetyką, oferują również zwiększenie przestrzeni do mycia rąk w odróżnieniu do typowych baterii stojących, będąc tym samym bardziej higienicznym rozwiązaniem.

Baterie umywalkowe Geberit


Geberit Pluvia

Wpusty dachowe Geberit Pluvia zostały zaprojektowane z myślą o prostej obsłudze i instalacji. Nowe produkty mogą być stosowana w szerokiej gamie konstrukcji dachowych, a wraz z usługą Geberit Service stanowi kompletne rozwiązanie do bezpiecznego odprowadzania wody z dachów.

Geberit Pluvia


Geberit Volex

Geberit Volex

Geberit Volex to nowy system dostarczania ciepłej i zimnej wody zarówno do grzejników jak i do ogrzewania podłogowego. System oferuje rury wielowarstwowe oraz jednowarstwowe.

Geberit Volex