Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Więcej przestrzeni

Spłuczka podtynkowa Geberit Omega

Trzy wielkości montażowe
Spłuczka podtynkowa Geberit Omega może być zamontowana w jednej z trzech wysokości: 82 cm, 98 cm lub 112 cm. W każdym przypadku zapewnia doskonałą wydajność spłukiwania, jak również możliwość dwudzielnego spłukiwania oszczędzającego wodę.


Uruchamianie z przodu lub od góry
W zależności od sytuacji budowalnej przycisk spłukujący można zamontować na górze lub z przodu spłuczki. Przyłącze wody boczne lub z tyłu.


Kompaktowe przyciski
Zupełnie nowy jest rozmiar niewielkiego, eleganckiego przycisku spłukującego Geberit Omega20, Omega30 lub przycisku zrównanego z powierzchnią ściany Geberit Omega60.


Zdalny przycisk spłukiwania
Jako alternatywę dla przycisku standardowego, zdalny przycisk spłukujący Geberit Omega70 z serwomechanizmem, można zamontować w dowolnym miejscu do 2 m od spłuczki.


Przycisk spłukujący Geberit Omega60
Zdobywca nagród za wzornictwo przycisk spłukujący zlicowany z powierzchnią ściay. Wysokiej jakości materiały, takie jak szkło czy metal, zapewnią elegancki wygląd.