Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Funkcjonalna piękność

Wyrafinowane moduły sanitarne Geberit Monolith

Idealne połączenie formy i funkcjonalności

Geberit rozwinął nowe spojrzenie na łazienkę. Perfekcyjne połączenie funkcjonalności i wzornictwa okazało się imponujące, zarówno przy remontach jak i projektowaniu nowych łazienek. Moduły Geberit Monolith mogą być łączone praktycznie ze wszystkimi produktami ceramicznymi i bateriami co sprawia, iż możliwości zaplanowania wyglądu łazienki są nieograniczone.

Szybki i prosty montaż

Montaż modułów Geberit Monolith nie mogło być prostsze. Zysk z tym związany opłaca się każdemu - nie potrzeba zbędnych przeróbek łazienki, kucia ścian czy umiejscowienia elementów łazienki. Bez problemu można wykorzystać istniejące połączenia wody. Nowoczesna łazienka niegdy wcześniej nie miała szansy powstać w tak krótkim czasie.

Technologia i funkcjonalność pod stylową obudową

Wszystkie elementy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania modułów Geberit Monolith są inteligentnie ukryte w module a zarazem są łatwo dostępne poprzez otwierany panel. Moduł może zawierać również dodatkowe elementy takie jak wieszak na ręczniki czy wysuwane boczne szafki, dzięki którym zyskujemy dodatkowe miejsce.

Powiększenie rodziny produktów Geberit Monolith

Do rodziny produktów Geberit Monolith do WC dołączył Geberit Monolith Plus. Dodatkowe funkcje wpływające na dobre samopoczucie, jak bezpośredni odciąg zanieczyszczonego powietrza z miski WC, dyskretne podświetlenie i elektroniczne uruchamianie Soft-Touch zachwycą każdego przyszłego użytkownika.