Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Wszechstronne wzornictwo

Geberit Monolith do umywalek

Większa swoboda aranżacji łazienki
Moduł Geberit Monolith do umywalek zmienia instalatora w projektanta wnętrz, dając ogromną swobodę w planowaniu łazienki. Moduł ten dostępny jest w dwóch wersjach: do baterii ściennej jak i stojącej. Precyzyjny montaż syfonu jest szybki i prosty.

Dodatkowe korzyści
Moduł z bocznymi szafkami z lewej lub/i z prawej strony daje możliwość przechowywania np. kosmetyków, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Na górnej części można również umieścić kubek ze szczoteczkami do zębów, szczotkę do włosów czy inne przybory. Dostępne są również dodatkowe wieszaki montowane na module.

Łatwy w czyszczeniu i konserwacji
Syfon modułu jest w nim dyskretnie ukryty pod szklaną osłoną. Dostęp do niego jest łatwy poprzez otwór serwisowy. Panel frontowy modułu Geberit Monolith do umywalek jest wykonany z bezpiecznego szkła, a boczne elementy ze szczotkowanego aluminium.


Geberit Monolith do umywalek ze szkłem w kolorze piasku

Bateria umywalkowa ścienna, dźwignia z prawej strony
Rozstaw otworów do baterii: 10 cm

Geberit Monolith do umywalek, kolor umbra

Do baterii ściennych, mieszacz z prawej strony
Rozstaw otworów do baterii 10 cm

Geberit Monolith do umywalek, kolor czarny

Do baterii ściennych, mieszacz z lewej strony
Szafka lewa
Rozstaw otworów do baterii 8 cm

Geberit Monolith do umywalek, kolor biały

Do baterii stojących
Szafka obustronna