Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Zdobywca nagród za design zainstalowany w mgnieniu oka

Moduł Geberit Monolith do WC

Zaawansowana technologia sanitarna, nowoczesne wzornictwo
Geberit Moduł sanitarny Geberit Monolith do WC otrzymał wiele międzynarodowych nagród oraz został odebrany wyjątkowo dobrze przez klientów. Technologia sanitarna włączając spłuczkę, dwudzielne spłukiwanie i odpływ mieści się w smukłym, eleganckim module, na którym można zainstalowąać zarówno stojącą jak i wiszącą miskę WC


Gotowe w zaledwie kilka godzin
Dzięki swojej unikalnej budowie, wykonaniu frontowego panelu z eleganckiego bezpiecznego szkła oraz bocznej obudowy ze szczotkowanego aluminium moduł Geberit Monolith idealnie pasuje do każdej łazienki. W większości przypadków może być podłączony do istniejącej instalacji wodnej i kanalizacyjnej bez zbędnych przeróbek budowlanych. Prace montażowe mogą być wykonane generując minimalny hałas i bałagan. Po kilku godzinach można już korzystać z toalety.

Najlepsze wyniki w zużyciu wody
Moduł Geberit Monolith dostępny jest w dwóch wysokościach: 101 cm oraz dopasowanej do modułu Geberit Monolith do umywalek - 114 cm. Występuje w trzech wersjach - do misek WC stojących, wiszących oraz do toalety myjącej Geberit AquaClean. Moduł Geberit Monolith otrzymał wysoką ocenę w certyfikacie Water Efficiency Label (WELL label of EUnited Valves).

Nowość: Geberit Monolith Plus – elegancki i praktyczny

Geberit Monolith Plus

1

Podświetlenie LED

ComfortLight

Podświetlenie LED, które można ustawić w jednym z siedmiu kolorów, włącza się automatycznie, kiedy zbliżamy się do Monolith Plus. Zapewnia to dobrą orientację i miłą atmosferę.

2

Rozpoznawanie dnia i nocy

Czujnik jasności

Czujnik jasności służący do rozpoznawania dnia i nocy można włączyć lub wyłączyć. Czujnik ten uruchamia automatycznie światło ComfortLight, gdy jest ciemno.

3

Uruchamianie odciągu powietrza

Wykrywanie użytkownika

Otoczenie modułu Monolith jest nieustannie kontrolowane przez czujnik wykrywania użytkowanika.

4

Efektywne odsysanie zanieczyszczonego powietrza

Filtr ceramiczny

Nieprzyjemne zapachy w toalecie mogą przejść do przeszłości. Odsysanie zapachu opiera się na technologii filtra ceramicznego – bardzo skutecznej metodzie redukcji nieprzyjemnych zapachów. Filtr można łatwo wymienić i jest wyjątkowo trwały (> 6 lat).

5

Ledwie słyszalny

Cichy wentylator

Wentylator odsysania zanieczyszczonego powietrza z miski WC jest nie tylko efektywny, ale i wyjątkowo cichy. W związku z tym jego działanie musi być sygnalizowane przez pulsujące światło.

6

Delikatne uruchamianie

Uruchamianie soft-touch

Wystarczy zaledwie delikatne dotknięcie, aby uruchomić dwudzielne spłukiwanie soft-touch, jak również zdefiniować niektóre ustawienia, np. kolor podświetlenia.

7

Pasujace miski WC

Kompatybilność

Do Monolith Plus pasują prawie wszystkie miski WC będące w sprzedaży, jak również toaleta myjąca Geberit AquaClean.

8

Podłączenie do prądu

Łatwy montaż

Geberit Monolith Plus można łatwo zamontować, jeśli w łazience jest podłączenie do prądu. Dodatkowo moduł jest niezwykle prosty w obsłudze serwisowej, ponieważ wszystkie komponenty są łatwo dostępne.

Odciąg zanieczyszczonego powietrza bezpośrednio z miski WC
Efektywny odciąg zanieczyszczonego powietrza zapewnia świeżość na powitanie i dobre samopoczucie. Z modułem sanitarnym Geberit Monolith Plus jest to proste i stylowe. Pasuje do większości dostępnych w sprzedaży misek WC oraz do toalety myjącej Geberit AquaClean.


Innowacyjny i przemyślany
Geberit Monolith Plus można łatwo zamontować, jeśli w łazience jest podłączenie do prądu. Dodatkowo moduł jest niezwykle prosty w obsłudze serwisowej, ponieważ wszystkie komponenty są łatwo dostępne.


Funkcje ułatwiające orientację
Wąski pasek z podświetleniem LED dostarcza nocą dyskretne światło, gdy ktoś zbliża się do toalety. Kolor podświetlenia i jego intensywność można zaprogramować wedle własnego upodobania. Zaś eleganckie przyciski piezoelektryczne Soft-Touch zapewniają wyjątkowo ciche spłukiwanie, aby inni mogli spokojnie spać.


Certyfikat WELL - Water Efficiency Label klasa A

Nagroda za najwyższą wydajność - certyfikat WELL (Water Efficiency Label) klasa A