Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Geberit AquaClean Sela

Nowy wymiar czystości

Geberit AquaClean Sela to toaleta z funkcją podmywania wyglądająca jak zwykła toaleta. Idealnie komponuje się do każdej łazienki. Dla klientów doceniających wzornictwo. Dostępna w wersji podwieszanej i stojącej.

Niewidoczna technologia

Ponadczasowe wzornictwo, ukryte mocowania i elegancka, płaska pokrywa sprawiają, że Geberit AquaClean Sela nie wygląda jak tolaeta myjąca. Inteligentna funkcja mycia oraz połączenia wodne i elektryczne są dyskretnie ukryte w misce ceramicznej.

Proste wzornictwo
Geberit AquaClean Sela uzupełnia rodzinę produktów Geberit AquaClean modelem zaprojektowanym przez architekta i projektanta wnętrz Mateo Thun. Dzięki swojej czystej formie i zintegrowanej funkcji mycia, pasuje do każdego wystroju łazienki. Idealnie łączy w sobie nowowczesne standardy higieny, wzornictwa i zrównoiważonego rozwoju.


Delikatny natrysk
Naciśnięcie przycisku uruchamia delikatny natrysk o temperaturze ciała, który bezdotykowo myje Twoje ciało wodą. Geberit AquaClean to ciekawa alternatywa dla klasycznego bidetu.

Oscylujący strumień wody
Dysza z oscylującym strumieniem wody, która powoli przesuwa się do przodu i do tyłu zapewniaja wyjątkowo dokładne mycie.


Ergonomiczna deska
Komfort siedzenia: Geberit AquaClean Sela jest wyposażona w geometrycznie zoptymalizowaną deskę oraz posiada przestronne wycięcie.

Deska i pokrywa w klasie high-tech
Podobnie jak wszystkie modele Geberit Aqua Clean, także ten model jest wyposażony deskę i pokrywę z funkcją wolnego opadania i otwierania, tzn. specjalne amortyzatory prawie bezgłośne zamykają deskę i pokrywę


Łatwa w obsłudze
Panel obsługi znajdujący się po prawej stronie jest tak zbudowany, że można go swobodnie obsługiwać bez konieczności patrzenia na niego. Także pilot z zaledwie pięcioma przyciskami jest intuicyjny w obsłudze. Proces mycia rozpoczyna się dużym okrągłym przyciskiem i jego rozpoczęcie jest sygnalizowane niebieskim podświetleniem LED.


Funkcja wykrywania użytkownika i oszczędność energii
Dzięki zintegrowanej technologii wykrywania użytkownika, podgrzewanie wody włącza się automatycznie, kiedy ktoś zbliża się do toalety. Wszystkie modele Geberit Aqua Clean spełniają ponadto europejskie wymogi dotyczące ekologicznego wzornictwa (dyrektywa ErP), zaś technologia oszczędzania energii pozwala na minimalne zużycie energii elektrycznej, także w trybie uśpienia.

Automatyczne czyszczenie dyszy
Dysza myjąca jest automatycznie przepłukiwana wodą przed i po każdym skorzystaniu z toalety gwarantując utrzymanie czystości.

Łatwe sprzątanie
Pokrywę i deskę jednym ruchem ręki można zdjąć do mycia. Uszlachetniona powierzchnia ceramiki jest odporna na zabrudzenia i przez to wyjątkowo prosta w utrzymaniu w czystości.

Zobacz łazienkowe inspiracje z Geberit AquaClean