Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Geberit AquaClean Mera

Arcydzieło funkcjonalności i designu

Geberit AquaClean chrome

Stonowane linie, szlachetne surowce i funkcje, poprzez które Geberit wyznacza nowy standard komfortu w łazience. Nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera, która świętuje swoją światową premierę na targach ISH we Frankfurcie, zadowoli także klientów z najwyższymi oczekiwaniami względem designu i dobrego samopoczucia.


Mocne argumenty

 • Wysokiej jakości surowce, delikatne linie i łagodne przejścia wyróżniają Geberit AquaClean Mera
 • Opatentowana dysza myjąca WhirlSpray, zapewniająca delikatny, napowietrzony natrysk
 • Hybrydowy system oszczędzania wody zapewnia natychmiastowy i stały dostęp wody w temperaturze ciała.
 • Technologia spłukiwania TurboFlush z asymetryczną geometrią wewnętrzną i miską ceraminczną bez obrzeży zapewnia dokładne i cisze spłukiwanie
 • Automatyczne otwieranie i zamykanie pokrywy, dyskretne podświetlenie, podgrzewanie deski i odprowadzanie nieprzyjemnych zapachów są sterowane przez system wykrywania użytkownika
 • Zamaskowane połączenia
 • Może być zamontowana przez jednego instalatora

Podgląd różnorodnych funkcji

Geberit AquaClean Mera z chromowaną obudową Geberit AquaClean Mera z białą obudową
 • Geberit AquaClean Mera z chromowaną obudową
 • Geberit AquaClean Mera z białą obudową

Geberit AquaClean Mera - dlaczego warto

Geberit AquaClean Mera z otwartą pokrywą

1

Dysza myjąca WhirlSpray

Dwie dysze myjące to znacząca różnica

Geberit AquaClean Mera WhirlSpray

Pulsujący strumień dynamicznie napowietrzony wodą zapewnia dokładne czyszczenie oraz wyjątkowo odświeżające uczucie przy małym zużyciu wody.

2

Technologia spłukiwania TurboFlush

Optymalne spłukiwanie

Geberit AquaClean Mera TurboFlush

Miska ceramiczna bez obrzeży i asymetryczna geometria wnętrza zapewniają wyjątkowo dokładne i ciche mycie. Potrzebny jest tylko jeden otwór w ścianie miski. Trudne do mycia miejsca zostały znacząco zredukowane, nie ma rogów i kantów.

3

Automatycznie otwierana miska

Bez zbędnego wysiłku

Po uruchomieniu czujnika zbliżeniowego deska otwiera się automatycznie. Podobnie jest z zamykaniem deski – chyba że chcesz rozpocząć proces przez delikatne dotknięcie. Dzięki tej funkcji masz pewność, że deska jest zawsze zamknięta po użyciu. Czy może być coś bardziej komfortowego?

4

Higiena intymna dla kobiet

Zasłonięta dysza

Geberit AquaClean Mera higiena intymna dla kobiet

Dodatkowa dysza do higieny intymnej dla kobiet charakteryzuje się wyjątkowo delikatnym natryskiem. Jego dysza jest zintegrowana z ramieniem głównego natrysku, dzięki czemu pozostaje czysta i osłonięta, gdy nie jest używana.

5

Funkcja suszenia

Czy suszarka może być inteligentna?

Geberit AquaClean Mera funkcja suszenia

Tak, ponieważ ramię suszarki automatycznie przesuwa się tam, gdzie ostatnio było ramię natrysku. Temperatura powietrza stopniowo maleje, aby uwzględnić zmieniające się odczucie ciepła na suchej skórze.

6

Podgrzewanie deski WC

Kompletny komfort siedzenia

Geberit AquaClean Mera podgrzewanie deski WC

Zalety indywidualnego ustawienia podgrzewania deski są szybko odczuwalne. Dzięki czujnikowi zbliżeniowemu deska wykonana z wysokiej jakości duroplast ogrzewa się przy zbliżeniu. Aby przejść w stan spoczynku, nie potrzebuje prądu.

7

Zintegrowany odciąg nieprzyjemnych zapachów

Why continue ventilating?

Geberit AquaClean Mera zintegrowany odciąg zapachów

Nieprzyjemne zapachy są wykrywane bezpośrednio w misce ceramicznej. Powietrze jest oczyszczane przez trwały filtr ceramiczny o strukturze plastra miodu. Dwuminutowy odciąg zapachów sprawia, że wietrzenie staje się zbędne.

8

Dyskretne podświetlenie

Nastrojowy drogowskaz

Geberit AquaClean Mera podświetlenie

Dyskretne podświetlenie zwraca uwagę – i ułatwia orientację w nocy. Klimatyczny strumień światła włącza się przy pomocy czujnika zbliżeniowego i podświetla się w jednym z siedmiu kolorów, które można ustawić wedle życzenia.

9

Pilot zdalnego sterowania

Przejrzysty układ przycisków

Geberit AquaClean Mera pilot zdalnego sterowania

Intuicyjna obsługa to idea przyświeca funkcji pilota. Wszystkie ustawienia mogą być wprowadzone jedną ręką. Wyświetlacz z tylnej strony umożliwia wprowadzenie indywidualnych ustawień i sygnalizuje o konieczności odkamieniania.

10

Kompatybilność

Wygodne rozwiązanie

Geberit AquaClean Mera i Monolith

Dzięki technologii instalacyjnej Geberit toaleta Geberit AquaClean Mera może być zamontowana w każdej sytuacji budowlanej. Toaleta jest kompatybilna ze wszystkimi systemami natynkowymi oraz z modułami sanitarnymi Monolith.

To, co podoba się Twoim klientom…

Dzięki prawie nieograniczonym możliwościom systemów instalacyjnych Geberit, nową toaletę myjącą Geberit AquaClean Mera możesz polecić w praktycznie każdej sytuacji budowalnej. O ile wygląd toalety robi duże wrażenie, o tyle jej funkcje poprawiające samopoczucie oczarują Twoich klientów.

…spodoba się także Tobie.

Począwszy od projektu, montażu, po serwis Geberit AquaClean Mera daje wiele powodów do radości. Poza przyłączeniem do prądu nie są potrzebne żadne dodatkowe prace. Tak jak w przypadku wszystkich toalet myjących, również Mera posiada zabezpieczenie przed wtórnym zanieczyszczeniem wody pitnej. Dlatego instalowanie dodatkowego urządzenia w celu spełnienia norm dotyczących wody pitnej EN 1717 i EN 13077 nie jest konieczne. Cała technologia, także mocowania do ściany i podłączenia prądu, wody, są ukryte pod pokrywą z wysokiej jakości tworzywa, którą w razie potrzeby można łatwo zdjąć. Toaletę może zamontować jeden instalator. Montaż ułatwia dodatkowo podkładka akustyczna przymocowana do metalowej ramy.

 • Geberit AquaClean Mera system
 • Geberit AquaClean Mera with Monolith