Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Geberit AquaClean 5000

Odświeżające dodatki w kompaktowej formie

Deska myjąca Geberit AquaClean 5000 jest bardziej komfortowa niż Geberit AquaClean 4000. Deskę można w jednej chwili zamonontować do miski cermicznej. Wydajny natrysk o temperaturze ciała i odciąg nieprzyjemnych zapachów z toalety uzupełniają doświadczenie komfortu.

Wyrafinowany natrysk
Natrysk o temperaturze ciała delikatnie myje Twoje ciało wodą. Natężenie natrysku można regulować. Geberit AquaClean to ciekawa alternatywa dla klasycznego bidetu.

Ustawienia dyszy myjącej
Geberit AquaClean 5000 oferuje oscylujący strumień wody, który przesuwa się do przodu i do tyłu zapewniając wyjątkowo dokładne mycie.


Prosta w obsłudze

Przycisk uruchamiający funkcję mycia znajdujący się z boku tolaety jest łatwo dostępny i wnosi klarowny akcent do Twojej łazienki.


Higieniczna czystość
Dysza myjąca jest automatycznie spłukiwana przed i po każdym skorzystaniu z toalety.

Zintegrowany odciąg nieprzyjemnych zapachów
Funkcja odciągu nieprzyjemnych zpachów włącza się automatycznie, kiedy użytkownik siada na desce toaletowej.

Deska w klasie high-tech
Wszystkie modele Geberit AquaClean są wyposażone w deski wolno opadające, zapewniając prawie bezgłośne opadanie. Deska gwarantuje wygodne posiedzenie w toalecie i można ją łatwo zdjąć do czyszczenia.

Zabezpieczenie przed dziećmi
Funkcja rozpoznawania użytkownika to jednocześnie zabezpieczenie przed dziećmi: dodatkowe funkcje uruchamiają się dopiero, gdy ktoś siedzi na toalecie.

Ikona wzornictwa w Twojej łazience
Odkryj świat łazienek z Geberit AquaClean i zaczerpnij inspiracje do łazienki marzeń.

Łazienkowe inspiracje