Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Praktycznie wszędzie
Geberit AquaClean jest przystosowany także do późniejszego montażu u klienta. Jeśli w ścianie nie ma wszystkich potrzebnych podłączeń, można je łatwo umieścić razem z nową płytą ozdobną Geberit AquaClean.

Wizualnie udane przedsięwzięcie
Remont Twojej łazienki z płytą ozdobną Geberit AquaClean i deską myjącą Geberit AquaClean to estetyczne i eleganckie przedsięwzięcie, bez ingerencji w strukturę ściany. Dzięki płycie ozdobnej także późniejszy montaż kompletnego urządzenia myjącego jest możliwy bez przebudowy łazienki. Podłączenie hydrauliczne jest ukryte za płytą, zaś przycisk z dwudzielnym spłukiwaniem jest zlicowany z powierzchnią płyty. Dzięki temu starsze przyciski spłukujące można zastąpić i poprawić wizualnie wygląd łazienki.


Dwa modele
Płyta ozdobna jest dostępna w dwóch wersjach: jako jednoczęściowy zestaw do deski myjącej oraz jako dwuczęściowy zestaw do kompletnej toalety myjącej. Oba warianty od 1988 r. są przewidziane do spłuczki podtynkowej Sigma. Od 2001 r. przewód hydrauliczny do późniejszego montażu Geberit AquaClean jest w każdym elemencie montażowym do WC, dzięki temu podłączenie hydrauliczne pozostaje niewidoczne. Także wtedy, kiedy nie chcemy naruszać płytek, płyta ozdobna Geberit AquaClean jest dobrym rozwiązaniem.


Płyta ozdobna Geberit AquaClean - dlaczego warto:

  • proste, kompaktowe rozwiązanie dla każdej łazienki/toalety
  • ukryte podłączenie hydrauliczne
  • bez konieczności przebudowy łazienki