Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Geberit AquaClean 4000

Higiena w każdym domu

Dla klientów, którzy nie chcą wymieniać swojej toalety, ponieważ ich sytuacja mieszkaniowa na to nie pozwala, deska myjąca Geberit AquaClean jest idealnym rozwiązaniem. Model podstawowy toalety myjącej - Geberit AquaClean 4000 - można zamontować do każdej istniejącej toalety w mgnieniu oka. Jej eleganckie wzornictwo niczym nie różni się od tradycyjnej deski toaletowej, tym bardziej przekonuje do swoich zalet:

Wyrafinowany natrysk dający uczucie totalnej świeżości
Natrysk o temperaturze ciała delikatnie myje Twoje ciało wodą. Natężenie natrysku można regulować. Geberit AquaClean to ciekawa alternatywa dla klasycznego bidetu.

Higieniczna czystość
Dysza myjąca jest automatycznie spłukiwana przed i po każdym skorzystaniu z toalety.


Prosty montaż - idealne w mieszkaniach wynajmowanych
Geberit AquaClean 4000 może z łatwością zastąpić deską istniejącej toalety. Wyposażenie w deskę myjącą jest szczególnie proste w połączeniu z płytą ozdobną Geberit AquaClean. Dodatkowa zaleta: przy zmianie mieszkania deskę można łatwo zdemontować i ponownie zamontować do nowej toalety.


Prosta w obsłudze
Przycisk uruchamiający funkcję mycia znajdujący się z boku toalety jest łatwo dostępny.

Deska w klasie high-tech
Tak jak wszystkie modele Geberit AquaClean także ten model jest wyposażony w deskę wolno opadającą, zapewniając prawie bezgłośne zamykanie. Deska gwarantuje wygodne posiedzenie w toalecie i można ją łatwo zdjąć do czyszczenia.

Ikona wzornictwa w Twojej łazience
Odkryj świat łazienek z Geberit AquaClean i zaczerpnij inspiracji do łazienki Twoich marzeń.
Łazienkowe inspiracje