Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

50 lat spłuczki podtynkowej

Spłuczka podtynkowa Geberit: Know-How Installed

Spłuczka podtynkowa świętuje swoje 50 urodziny. Wraz z 60 milionami sprzedanych egzemplarzy instalatorzy, projektanci, hurtownicy uczynili z innowacyjnego produktu wprowadzonego na rynek w 1964 roku, prawdziwego rynkowego lidera. To co na pierwszy rzut oka mogło wyglądać jedynie jak olśnienie natchnionego majsterkowicza, okazało się strategicznym krokiem na drodze z mokrego pomieszczenia sanitarnego do łazienki, jaką znamy dzisiaj.


Innowacyjny rozwój branży
Dzień urodzin spłuczki podtynkowej był również impulsem do rozwoju instalacji podtynkowej, która umożliwiła nieznaną do tej pory swobodę w urządzaniu łazienki.

Know-How Installed i partnerstwo
Dzięki wiedzy i doświadczeniu instalatora spłuczka podtynkowa na nowo definiuje motto Geberit jako prawdziwą jakość życia klienta indywidualnego. Również dzięki sugestiom fachowców spłuczka podtynkowa ewaluowała w ciągu ostatnich 50 lat. Teraz jest gotowa na wyzwania łazienek przyszłości - dzięki większej wygodzie i dużej ilości nowatorskich funkcji.

Z myślą o przyszłości
Sukces nie oznacza dla nas spocząć na laurach. Także w roku jubileuszowym oferujemy nowości. Przekonaj się sam. Innowacje Geberit 2014.