Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Niezawodna funkcjonalność, czystość i bezpieczeństwo

Baterie umywalkowe Geberit

Dla toalet publicznych i półpublicznych

Baterie bezdotykowe Geberit Piave i Brenta są wyrafinowanym rozwiązaniem idealnie pasującym do toalet publicznych i półpublicznych. Wygląd nowych baterii Geberit jest bardzo atrakcyjny estetycznie, oferując jednocześnie znacznie więcej miejsca do mycia rąk w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami. Rozwiązanie to pomaga również w utrzymaniu czystości na umywalce.


Zgrabniejsza bateria dzięki podtynkowej ukrytej technologii

W przeszłości elementy sterujące bezdotykową, elektroniczną baterią były ukryte w wylewce lub bezpośrednio za nią w ścianie. Dlatego baterie miały masywniejszą konstrukcję i ich wygląd był mniej elegancki niż baterii konwencjonalnych. Nowy system baterii firmy Geberit dostarcza wyrafinowane i eleganckie rozwiązanie


 Łatwiejsza konserwacja dzięki skrzynce funkcyjnej

Szybka i łatwa konserwacja

Nie tylko instalacja nowych baterii Geberit jest prosta i szybka, ale i ich konserwacja została znacznie uproszczona. Skrzynka funkcyjna zapewnia elastyczność tam, gdzie wykorzystanie przestrzeni jest ograniczone, dając jednocześnie szybki dostęp do filtrów koszyczkowych.


baterie Geberit pełna oferta

Odpowiednie do wszystkich trybów pracy

Nowy system baterii Geberit dostępny jest w trzech wariantach zasilania: z sieci, bateryjne i generatorowe. Ponadto obie linie baterii Brenta i Piave są dostępne z możliwością montażu na ścianie ściany lub na umywalce.


Funkcjonalne i estetyczne
Nowoczesne, bezdotykowa łazienka reaguje na Twoje potrzeby natychmiastowo. Tak właśnie działają bezdotykowe baterie umywalkowe Geberit. Robią wrażenie zakresem swojej funcjonalności, niezawodności, łatwością w czyszczeniu oraz swoim przemyslanym designem.

Szeroki kąt detekcji użytkownika
Podwójny system detekcji ruchu posiada szeroki kąt skanowania co zwiększa niezawodność detekcji. Dzięki możliwości programowania, jak np. włączenie programu oszczędzającego wodę czy uruchomienie cyklicznego spłukiwania, baterie bezdotykowe Geberit zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i łatwość konserwacji. Cykliczne spłukiwanie zapobiega stagnacji wody w rurach; uruchomienie ciągłego przepływu może byc wykorzystane do termalnej dezynfekcji. Wszystkie ustawienia baterii można z łatwością zmienić używając pilota serwisowego Geberit Service Handy.


Nieograniczone możliwości
Baterie umywalkowe Geberit występują w wersji zasilanej bateryjnie, z sieci lub w wersji hydraulicznej. Mogą być wyposażone w mieszacz. Jasna, chromowana powierzchnia i kompaktowy design ułatwia czyszczenie, serwisowanie oraz zapeania atrakcyjny wygląd.


Certyfikat WELL - Water Efficiency Label

Baterie bezdotykowe Geberit Typ 185/186

Nagroda za najwyższą wydajność - certyfikat WELL klasy A