Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Wzornicza rodzina

Uruchamianie i przyciski Geberit do WC

Estetyczne wyposażenie łazienek
Przyciski spłukujące do WC i pisuarów jak również te uruchamiane na podczerwień tworzą jednolite wzorniczo rodziny przycisków. Dzięki nowoczesnym, łatwym w czyszczeniu materiałom, wytrzymałości i funkcjonalności idealnie pasują do każdej łazienki. Odpowiednie modele przycisków dostępne są w wykonaniu z odlewu cynkowego lub stali szlachetnej spełniając wymagania urządzeń wandaloodpornych.

Bezdotykowe spłukiwanie WC: higienicznie, wygodnie, łatwo
Bezdotykowa kontrola spłukiwania Geberit do WC wykrywa użytkownika w idealnym momencie, nawet przy zmiennym oświetleniu pomieszczenia. Odpowiednia konfiguracja pozwala na spłukanie po wykryciu uzytkownika, przed użyciem WC. Regulowane, automatyczne i cykliczne spłukiwanie zapobiega stagnacji wody zapewniając odpowiednią czystość i higienę. Możliwe jest również uruchomienie mechaniczne w przypadku awarii zasilania.