Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Bezpieczna kanalizacja. Zawsze.

Kanalizacja wg Geberit

Systemy kanalizacji dla najbardziej wymagających

Współczesne budynki mają coraz wyższe wymagania, w tym również co do systemów odwadniających. Szczególnie budynki wysokie oraz budynki publiczne lub handlowe, wymagają kanalizacji mogącej bezpiecznie odprowadzić duże ilości wody. Aby zapewnić bezpieczne odprowadzanie ścieków przez cały czas, nawet przy szczytowym obciążeniu, Geberit rozwija hydraulicznie zoptymalizowane i innowacyjne produkty, które spełniają wymagania dotyczące bezpiecznego rodprowadzania ścieków, ochrony przeciwpożarowej i izolacji akustycznej.


Geberit Sovent spełnia najwyższe wymagania przy kanalizacji w budynkach wysokich. Dzięki budowie kształtki Geberit Sovent przepustowość została zwiększona kilkukrotnie, jednocześnie eliminując potrzebę stosowania dodatkowej rury odpowietrzającej.


W przeciwieństwie do innych systemów odwodnień dachowych, system Geberit Pluvia działa podciśnieniowo. Wpusty dachowe są zaprojektowane w taki sposób, aby zabobiegać dostawaniu się powietrza do wnętrza systemu. W rurach odprowadzających wodę szybko tworzy się podciśnienie, dzięki któremu w mgnieniu oka dach zostaje odwodniony, nawet podczas dużych opadów deszczu. Wpusty są ze sobą połączone co pozwala na szybkie odwadnianie jak również ułatwia projektowanie i budowę systemu.


Oprócz właściwości akustycznych system Geberit Silent-db20 jest również zoptymalizowany pod względem przepływu. Dzięki temu jest on nawet o 60% wydajniejszy od innych systemów kanalizacyjnych.