Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Budowanie dla przyszłych pokoleń

Ten kto buduje odpowiedzialnie, buduje rzeczy trwałe i tworzy nową jakość życia - dla obecnych i przyszłych pokoleń. Dlatego firma Geberit od zawsze tworzy produkty trwałe i o najwyższych standardach, zapewniając jednocześnie ponadprzeciętną innowacyjność.

Dzięki efektywnemu zarządzaniu środowiskowemu wzdłuż całego łańcucha produkcji i dostaw, Geberit co roku osiąga ponadprzeciętne wyniki w odniesieniu do zrównoważonego rozwoju: na przykład zmniejszoną emisję dwutlenku węgla.

Zielone budowanie jest bardzo istotne dla przyszłości. Geberit posiada już w swoich zasobach produkty, które tworzone są z materiałów przyjaznych dla środowiska, zgodnie z etykietą zrównoważonego rozwoju i przyczyniają się do wzrostu jakości życia przy niskim zużyciu energii i wody. Izolacja akustyczna i utylizacja produktów to również założenia odpowiedzialnego projektowania produktów.

Certyfikaty LEED, BREEAM, DGNB, Green Star jak również wiele innych certyfikatów dotyczących budownictwa zapewniają, iż na świecie buduje się w zgodzie z założeniami zrównoważonego budownictwa. To gwarantuje efektywność wykorzystania zasobów, niskie koszty eksploatacji, elastyczność użytkowania, komfort życia, bezpieczeństwo, redukcję negatywnego wpływu na środowisko oraz jednoczesną wysoką jakość konstrukcji.

Geberit oferuje szeroki asortyment produktów, które spełniają powyższe wymagania. Wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów, z najlepszymi właściwościami akustycznymi, z dostępnymi przez wiele lat częściami zamiennymi czy ze zminimalizowanym kosztem cyklu życia.


Innowacja to jeden z głównych nurtów marki Geberit. Podczas procesu tworzenia produktu, każdy z nich jest szegółowo testowany i optymalizowany środowiskowo. Dla sektora zielonego budownictwa posiadamy odpowiednie produkty:

  • System rur i kształtek Mepla
  • Zoptymalizowane akustycznie systemy kanalizacyjne Silent-db20 i Silent-PP
  • Spłuczki podtynkowe z dwudzielnym spłukiwaniem
  • Stelaż podtynkowy Geberit DuoFresh eliminujący nieprzyjemne zapachy, oszczędzający energię
  • System odwadniania dachowego Geberit Pluvia, pozwalający gromadzić wodę deszczową
  • Baterie bezdotykowe Typ 185/186