Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Jakość życia w kąpieli

Produkty Geberit do łazienek

Od pokoju sanitarnego do gabinetu wellness

Łazienki przez ostatnie lata przeobraziły się ze zwykłego pomieszczenia sanitarnego do komfortowego pokoju pielęgnacyjnego. Wymagania wzornictwa i funkcjonalności produktów zmieniły się diametralnie. Geberit tworzy produkty, które z powodzeniem spełniają te wymagania i polepszają jakość życia swoich klientów dzięki zwiększonej czystości i hignienie.


Geberit AquaClean to toaleta, która myje użytkownika wodą. Ustanawia to zupełnie nowe standardy higieny i czystości w łazience. W zależności od modelu, Geberit AquaClean może posiadać funkcję suszenia czy odciągu zanieczyszczonego powietrza oraz wiele innych zaskakujących możliwości.

Dowiedz się więcej o Geberit AquaClean


Geberit DuoFresh to system, który usuwa nieprzyjemne zapachy bezpośrednio z muszli WC. Wymienny filtr węglowy ukryty jest za przyciskiem Geberit Sigma40, który posiada również pojemnik na kostki higieniczne, dzięki czemu muszla WC jest czyszczona przy każdym spłukaniu.


Baterie bezdotykowe Geberit uruchamiają przepływ wody całkowicie bezdotykowo. Zapewnia to znakomitą higienę i eliminuje ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii w łazienkach publicznych i półpublicznych. Dodatkowe funkcje, takie jak programy oszczędzania wody czy redukowanie temperatury sprawiają, że są one wyjątkowo wydajne ekonomicznie.

Dowiedz się więcej o bateriach bezdotykowych Geberit