Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Łatwy dostęp

Umywalkowe systemy Geberit do łazienek dla niepełnosprawnych

Łatwy dostęp

Produkty Geberit takie jak bezdotykowe baterie umywalkowe, syfony podtynkowe czy elementy Geberit Duofix sprawiają, że dostęp do umywalki staje się prostszy niż kiedykolwiek.

Bezdotykowa higiena: elektroniczne baterie umywalkowe Geberit

Elektroniczne baterie umywalkowe Geberit do łazienek dla niepełnosprawnych charakteryzuje niezawodność, bezdotykowa kontrola, łatwe w czyszczeniu materiały oraz wyrafinowane wzornictwo. Dzięki podwójnym sensorom podczerwieni rozpoznanie użytkownika odbywa się szybko. Temperatura wody oraz wielkość przepływu może zostać łatwo ustawiona za pomocą pilota serwisowego Geberit Service Handy, co zapewnia bezpieczne i ekonomiczne użycie wody. Dla większej higieny można również ustawić cykliczne uruchamianie przepływu.

Syfony podtynkowe, czysto i niewidocznie

Syfony podtynkowe Geberit do umywalek nie tylko dobrze wyglądają, ale również ułatwiają dostęp do umywalki. Syfon został umieszczony w ścianie co ułatwia zbliżenie się do umywalki na wózku inwalidzkim. Technologia zastosowana w syfonach podtynkowych powoduje ich samooczyszczanie. Pokrywa syfonu, wykonana z materiału odpornegona korozję dostępna jest w wielu kolorach i umożliwia łatwe dopasowanie nawet do już położonej glazury.