Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Nowa definicja prysznica bez barier

Ścienny zestaw odpływowy Geberit

Innowacyjny ścienny zestaw odpływowy Geberit przenosi odływ wody z podłogi na ścianę dzięki czemu wykonanie dodatkowych instalacji w łazience staje się łatwiejsze.

Eleganckie rozwiązanie dla pryszniców bezbrodzikowych

Instalacja sanitarna w podłodze nie stanowi już problemu dla ogrzewania podłogowego zainstalowanego w podłodze łazienkowej. Odpływ podłogowy przeniesiony na ścianę nie sprawi kłopotu przy konstruowaniu podłogi.

Łatwy w montażu

Ścienny zestaw odpływowy Geberit występuje w trzech opcjach: Geberit Duofix, Geberit GIS oraz Geberit Uniflex do zabudowy masywnej. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości instalacji może zostać dopasowany do prawie każdej sytacji budowlanej.

Pokrywy na każdy gust

Pokrywy odpływu ściennego występują w czterech wersjach: chrom błyszczący, stal szczotkowana, biały alpine oraz element do wypełnienia własnym materiałem. Pokrywa moży być łatwo wyjęta wyłącznie za pomocą rąk a wraz z nią sitko na zanieczysczenia, co ułatwia oczysczenie syfonu.

Wysoki wskaźnik przepływu

Syfon o minimalnej zabudowie o wysokości 50 mm zapewnia przepływ na poziomie 0.85 litra/sekundę. Elementy odpływu zostały wielokrotnie przetestowane, dzięki czemu zapewniają ochronę przeciwożarową oraz akustyczną.