Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Filmy Geberit

Filmy montażowe, serwisowe do obejrzenia i pobrania

Tutaj możesz zobaczyć aktualne filmy instalacyjne, serwisowe i poglądowe produktów.

Kliknij na obrazek, aby obejrzeć film

Klliknij na przycisk "download" w oknie wideo, aby pobrać film ze strony

Odpływ liniowy Geberit CleanLine - film montażowy

Klienci lubią odpływy liniowe a instalatorzy nieskomplikowany montaż. Nowy odpływ liniowy Geberit CleanLine jest wyjątkowo prosty w montażu i łatwy w czyszczeniu. Obejrzyj film montażowy.

Element montażowy Geberit Duofix do WC ze spłuczką Omega - film montażowy

Spłuczka Omega oferuje wyjątkową elestyczność w zakresie montażu, może być uruchamiana z przodu lub od góry, a wyjątkowo mały mały przycisk spłukujący umożliwia zastosowanie także w niskich konstrukcjach.

Element montażowy do natrysków z odpływem ściennym - film montażowy

Prysznic zrównany z powierzchnią podłogi staje się coraz bardziej popularny. Geberit unowocześnia zarówno design jak i funkcje elementu montażowego do natrysków z odpływem ściennym, a jego montaż jest jeszcze łatwiejszy. Dowiedz się więcej z filmu montażowego.

Montaż profilu wykończeniowego do ściennego zestawu odpływowego

Element montażowy do natrysków z odpływem ściennym może być doposażony w profil wykończeniowy. Dzięki niemu nie są potrzebne przekątne przecięcia na płytkach, które szczególnie przy dużym formacie płytki mogą wyglądać niekorzystnie. Dowiedz się wiecej filmu montażowego.

Geberit Monolith Plus

Geberit Monolith Plus punktuje innowacyjnymi funkcjami: efektywny odciąg zanieczyszczonego powietrza, delikatne uruchamianie, kolorowe podświetlnie LED. Film prezentuje te nowoczesne funkcje.

Geberit Monolith Plus - film montażowy

Geberit Monolith Plus oferuje innowacyjne funkcje, m.in: efektywny odciąg zanieczyszczonego powietrza, delikatne uruchamianie, kolorowe podświetlnie LED. Na tym filmie przekonasz się, jak prosty jest jego montaż.

Geberit Monolith do umywalki - film montażowy

Film przedstawia szybki i prosty montaż modułu sanitarnego Geberit Monolith do umywalki. Nowoczesna technologia sanitarna w połączeniu z fukcjonalnością mebla łazienkowego, zapakowana w elegancki i ponadczasowy design.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma70

Cienka, lekko unosząca się przed ścianą płytka ze szkła lub stali nierdzewnej: to nowy przycisk spłukujący Sigma70. Wystarczy delikatnie dotknąć, aby podnośnik hydrauliczny bezgłośnie uruchmił zawór spłukujący.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma70 - film montażowy

Cienka, lekko unosząca się przed ścianą płytka ze szkła lub stali nierdzewnej: to nowy przycisk spłukujący Sigma70. Dzięki temu filmowi poznaj montaż tego przycisku.

Przycisk zdalny Sigma70

Przycisk spłukujący wielkości smartfona? Tak, zdalny przycisk Sigma70 to najmniejszy przycisk spłukujący Geberit, któy kryje w sobie znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Przycisk spłukujacy Geberit Sigma80

Na tej animacji poznasz funkcje bezdotykowego przycisku spłukującego Sigma80.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma80 - film montażowy

Film przedstawia szybki i prosty montaż bezdotykowego przycisku spłukującego Sigma80. Montaż przycisku z elementem montażowym Geberit Duofix do WC.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela

Geberit AquaClean Sela przekonuje swoją naturalnością: jest to toaleta myjąca, ale funkcja mycia nie jest widoczna na pierwszy rzut oka.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela - film montażowy

Poznaj montaż toalety myjącej Geberit AquaClean Sela.
Geberit AquaClean Sela przekonuje swoją naturalnością: jest to toaleta myjąca, ale funkcja mycia nie jest widoczna na pierwszy rzut oka.

Przycisk spłukujący Geberit Sigma60 - film montażowy

Film montażowy przedstawia szybki i prosty montaż przycisku zlicowanego z powierzchnią ściany Geberit Sigma60.

Geberit DuoFresh - prezentacja

Animacja przedstawia innowacyjne funkcje elementu montażowego Geberit DuoFresh z odciągiem zanieczyszczonego powietrza wraz z pojemnikiem na kostki higieniczne.

Geberit DuoFresh - film montażowy

Element montażowy Geberit DuoFresh i przycisk spłukujący Geberit Sigma40 z odciągiem zanieczyszczonego powietrza bezpośrednio z miski WC. Prosty i szybki montaż.

Pojemnik na kostki higieniczne

Film przedstawia montaż pojemnika na kostki higieniczne przez przycisk spłukujący typu Sigma.

Geberit Monolith - film montażowy

Film przedstawia montaż modułu sanitarnego Geberit Monolith, który jest doskonałą alternatywą dla spłuczki natynkowej zarówno przy remoncie jak i przy budowie nowej łazienki.

Wpust dachowy Geberit Pluvia - film montażowy

Animacja przedstawia prosty i szybki montaż innowacyjnego wpustu dachowego Geberit Pluvia.

Tuleje ogniochronne RS90 Plus EN - film montażowy

Film przedstawia prosty montaż tulei ogniochronnej RS90 Plus wraz z funkcją ochrony przed rozprzestrzenianiem się ognia.