Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Ciekawe i profesjonalne

Szkolenia Geberit

Jednym z najważniejszych zadań firmy jest zapoznawanie wszystkich klientów z możliwościami i zaletami zastosowania urządzeń i systemów instalacji sanitarnych firmy Geberit. Dlatego też powstały ośrodki szkoleniowe na terenie kraju, w których można uczyć się sposobu montażu urządzeń oraz prawidłowego wykonywania instalacji.

Ośrodki szkoleniowe w Polsce:

Warszawa

Ogromne zaplecze zapewnia fachowe podejście do szkoleń. Sala konferencyjna dla 48 osób z wyposażeniem multimedialnym, mniejsza sala szkoleń dla 12 osób.
Specjalna sala dla szkoleń praktycznych wyposażona w najnowsze produkty firmy Geberit.
Największą atrakcją dla odwiedzających Centrum Szkoleniowe w Warszawie jest "wieża" - transparentna instalacja kanalizacji sanitarnej i deszczowej, która pokazuje, w jaki sposób błędne rozwiązania wpływają na działanie całego systemu.

Siedziba firmy Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
T: 22 37 60 100

Kraków

Centrum Szkoleniowe
ul. Gabrieli Zapolskiej 16A
30-126 Kraków
tel./fax: (012) 637 55 92

Zgłoszenia prosimy kierować do :

Szkolenia dla handlowców
Jerzy Walenciak - jerzy.walenciak@geberit.com tel. 693 552 210

Szkolenia dla wykonawców
Waldemar Chechelski - waldemar.chechelski@geberit.com
tel. 601 288 292

Szkolenia dla projektantów
Piotr Soska - piotr.soska@geberit.com
tel. 693 559 960

Szkolenia odbywają się tylko po potwierdzeniu terminu przez Doradcę.

Gdańsk

Państwowe Szkoły Budownictwa w Gdańsku
ul. Grunwaldzka 238
80-266 Gdańsk
tel.: (058) 346 13 31
fax: (058) 341 64 61

Poznań

Instytut Inżynierii Środowiska
Politechniki Poznańskiej
ul. Piotrowo 3 A
60-965 Poznań
tel.: (061) 665 24 38
fax: (061) 665 24 39

Katowice / Mikołów

Regionalne Centrum Szkoleniowe Geberit Sp. z o.o.
ul. Bielska 49
43-190 Mikołów
T: 32 738 54 35
F: 32 738 54 34

W ośrodku prowadzone są szkolenia w modułach:

  • systemy kanalizacyjne HDPE, odwodnienie dachów Pluvia, kanalizacja niskoszumowa
  • systemy instalacyjne Kombifix/Duofix/GIS
  • systemy zaprasowywane Mepla i Mapress
  • Nowości 2014

FIRMY WYKONAWCZE - szkolenia odbywają się w każdą drugą i czwartą środę miesiąca, zgłoszenia: Marek Schymik tel.+ 48 605 324 344 marek.schymik@geberit.com

FIRMY HANDLOWE - szkolenia odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca, zgłoszenia: Krzysztof Boczkowski tel. +48 609 993 191 krzysztof.boczkowski@geberit.com

FIRMY PROJEKTOWE - szkolenia w każdą trzecią środę miesiąca, zgłoszenia: Fabian Mzyk tel. +48 603 930 361 fabian.mzyk@geberit.com

Dodatkowo oferujemy szkolenie z zakresu Nowości 2014 - szkolenia w każdą pierwszą środę miesiąca, zgłoszenia: Krzysztof Boczkowski tel. +48 609 993 191 krzysztof.boczkowski@geberit.com

Szkolenia odbywają się wyłącznie po potwierdzeniu terminu przez Doradcę firmy Geberit. Inne terminy możliwe po indywidualnym ustaleniu.

Uprzejmie informujemy o możliwości zorganizowania szkoleń specjalistycznych z zakresu:

  • kanalizacji budynków wysokich
  • akustyka instalacji w budownictwie
  • systemów ścianek instalacyjnych
  • wyposażenia toalet publicznych
  • obsługi programu Instaltherm, Instalsan z modułem do kanalizacji
  • inne tematy według indywidualnych ustaleń