Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Umywalka opróżniona szybko i wydajnie

Syfony umywalkowe Geberit

Wszechstronne produkty do każdej łazienki
Geberit oferuje Ci mozliwość wyboru idealnego rozwiązania do Twojej umywalki, od syfonów podtynkowych do klasycznych.

Łatwy w montażu i wytrzymały
Aby zapewnić długą żywotność i ochronę przed korozją, syfony umywalkowe Geberit wykonane są z tworzyw sztucznych najlepszej jakości. Są wyjątkowo wytrzymałe i łatwe w montażu. Pasują do wszystkich typowych umywalek i wykonane są w kolorze białym lub chromie błyszczącym.

Zaprojektowany do idealnego przepływu
Syfony umywalkowe Geberit są zoptymalizowane technologicznie pod względem przepływu wody. Specjalne aplikacje komputerowe symulujące przepływ pozwalają na ciągły ich rozwój. Dzięki temu osiągany jest wyjątkowo wysoki poziom przepływu wody oraz efekt samooczyszczania, który zapobiega zatykaniu się odpływu.


Syfony podtynkowe Geberit są estetyczne, wygodne i stanowią idealne rozwiązanie do łazienek dla osób niepełnosprawnych. Możliwość dowolnej regulacji sprawi, że Twój instalator z łatwością poradzi sobie z jego montażem. Jedyne co będzie widoczne dla Twojego oka to pokrywa ozdobna. Demontaż w celu oczyszczenia również nie sprawia problemów.


Syfon umywalkowy Geberit zamknięty jest w eleganckim cylindrycznym kształcie. Dostępny jest w kolorze białym lub chromie błyszczącym i idealnie pasuje do każdej łazienki.Dokładniejsze informacje:

Dot. projektowania i kierownictwa budowy
Dot. instalacji i wykonawstwa