Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Dla najbardziej wymagających

Bezdotykowy przycisk

Szklana płytka sterowana światłem

Przycisk Geberit Sigma80 został zaprojektowany dla "wybrednego oka": szkło czarne lub lustrzane z dwoma liniami światła - nic więcej. Odciski palców nie zakłócą gry światła i kolorów, ponieważ Sigma80 jest sterowana w pełni bezdotykowo.


Wystarczy ruch ręką

Geberit Sigma80 działa w systemie spłukiwania dwudzielnego. Zamiast dwóch przycisków o różnych rozmiarach, uruchamianie odbywa się za pomocą dwóch linii światła o różnych długościach. Aby uruchomić spłukiwanie wystarczy ruch ręką przed linią światła. Resztą zajmuje się już serwomechanizm za przyciskiem.

Podłączenie elektryczne

Nowy przycisk Sigma80 tak jak inne przyciski z serii Sigma jest kompatybilny ze wszystkimi spłuczkami Sigma. Nie mniej jednak Geberit Sigma80 musi zostać podłączona do sieci elektrycznej. Płytka szklana nie posiada żadnych mechanicznych przycisków, wobec czego do uruchomienia spłukiwania niezbędny jest prąd.

Indywidualne ustawienia

Większość funkcji przycisku Sigma80 może zostać ustawiona przez każdego domownika. Wystarczy kilka ruchów ręką aby wprowadzić wymagane ustawienia. Kolor linii ledowych może być zmieniony w zależności od gustu - do wyboru jest pięć kolorów. Co więcej, Geberit Sigma80 może zostać skonfigurowana tak, aby spłukiwanie odbywało się automatycznie po każdorazowym użyciu WC. Można również zaprogramować ustawienie automatycznego czyszczenia polegające na cyklicznym, niezależnym od użytkownika automatycznym spłukiwaniu WC.

Dodatkowe parametry, takie jak cykliczne spłukiwanie podczas długiego okresu nieużytkowania WC - mogą zostać zaprogramowane przez instalatora za pomocą pilota serwisowego - Service Handy.


Dokładniejsze informacje:

Dot. projektowania i kierownictwa budowy
Dot. instalacji i wykonawstwa