Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Definicja designu

Nowa Sigma10

Pojedynczy, okrągły przycisk

Manualne bądź bezdotykowe spłukiwanie, funcja stop lub dwudzielne spłukiwanie, zasilanie z sieci lub bateryjne - nowa Sigma10 posiada wiele możliwości konfiguracji.


Funkcja stop i pojemnik na kostki higieniczne

Podstawowa wersja przycisku Sigma10 posiada funckję stop i może zostać wyposażona w pojemnik na kostki higieniczne. Posiada jeden, okrągły przycisk co czyni jej wzornictwo ponadczasowym. Dostępna jest w łatwej do utrzymania w czystości wersji ze stali nierdzewnej oraz w sześciu wersjach kolorystycznych z tworzywa sztucznego.

Bezdotykowe spłukiwanie w domu

Sigma10 dostępna jest również w wersji bezdotykowej, wzorniczo niemal identyczna z podstawowym modelem. Wyposażona jest w dwudzielne spłukiwanie i może być zasilana bateryjnie bądź z sieci w zależności od potrzeb. Wykończenie to stal nierdzewna bądź sześć kolorów tworzywa sztucznego.


Spłukiwanie manualne bądź bezdotykowe

Wytrzymały przycisk Geberit Sigma10 ze spłukiwaniem manualnym bądź bezdotykowym przeznaczony jest głównie do łazienek publicznych bądź półpublicznych, ale z powodzeniem może być użytkowany w domach prywatnych. Jest niemalże niedościgniony w swojej funkcjonalności i produkowany wyłącznie w wersji ze stali nierdzewnej. Zastosowano tutaj system dwudzielnego spłukiwania a zasilanie to dwie baterie 1.5 V lub sieć.


Geberit Sigma10 do pisuarów

Geberit posiada w swojej ofercie manualne lub bezdotykowe przyciski spłukujące do pisuarów.


Dokładniejsze informacje:

Dot. projektowania i kierownictwa budowy
Dot. instalacji i wykonawstwa