Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Kompletne rozwiązania do Twojej toalety

Systemy WC Geberit

Systemy WC Geberit: kiedy wszystko musi idealnie pasować
Systemy WC Geberit oferują wszystko niezbędne do bezpiecznej i ekonomicznej instalacji sanitarnej. Od spłuczek natynkowych do podtynkowych rozwiązań z inteligentnym sterowaniem i systemami oszczędzania wody. Nagrody otrzymywane przez firmę Geberit potwierdzają perfekcję z jaką projektowane są wszystkie produkty nie pomijając żadnych detali czy wymagań budowlanych. Dzisiaj Geberit AquaClean, który oczyszcza Twoje ciało wodą po skorzystaniu z toalety, wyznacza standardy higieny w wyrafinowany sposób również w publiczncznych i półpublicznych łazienkach.

Kompletne, harmonijne rozwiązania
W połączeniu z przyciskami spłukującymi Geberit, które są dostępne w wielu kolorach i wykończeniach materiałowych tworzone są kompletne rozwiązania, które idalnie łączą design, funkcjonalność i ekologię.


Spłuczki podtynkowe Geberit są ulepszane nieprzerwanie od ponad 40 lat i znalazły uznanie na całym świecie. Wyznaczają standardy oszczędzania wody. Spłuczki natynkowe Geberit natomiast uzupełniają gamę produktów Geberit. Dzięki stałej pracy nad ulepszaniem funkcjonalności nawet stare modele mogą funcjonować na poziomie nowych produktów, tak aby sprostać wymaganiom dzisiejszych czasów.


Gebrit AquaClean, toaleta która myje użytkownika wodą, to nowy wymiar czystości w każdej łazience.


Dowiedz się więcej o Geberit AquaClean

Geberit Monolith zdobywając nagrody za design modułem wyznacza nową ścieżkę w projektowaniu łazienek. Bez względu na to czy remontujemy starą łazienkę czy projektujemy nową, Geberit Monolith stanowi doskonałe rozwiązanie do szybkiego i prostego montażu. Bez niepotrzebnego hałasu czy bałaganu powoduje, że instalacja WC jest prosta i atrakcyjna.


Dowiedz się więcej o modułach Geberit Monolith do WC

Przyciski spłukujące Geberit są dopracowane w każdym detalu i doskonale pasują do każdej łazienki bez względu na to czy montujemy stelaż do WC czy pisuaru. Doskonale uzupełnione linie przycisków harmonijnie współgrają ze sobą w każdej sytuacji.


Dowiedz się więcej o przyciskach spłukujących Geberit


Dokładniejsze informacje:

Dot. projektowania i kierownictwa budowy