Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Dlaczego Geberit AquaClean?

Za Geberit AquaClean przemawia wiele argumentów.

Woda od zawsze ma kluczowe znaczenia dla ludzi. Nie możemy obyć się bez niej przy naszej codziennej higienie osobistej. W wielu kulturach mycie wodą po skorzystaniu z toalety jest naturalne, ponieważ woda jest najczystszym środkiem higieny osobistej. Tak naprawdę zaskakujące jest, że po skorzystaniu z toalety korzystamy z papieru a nie z wody.

Nowoczesna toaleta z wyrafinowaną technologią
Geberit AquaClean przekonuje wyjątkowym designem, sprawdzoną jakością, świeżością i komfortem na miarę naszych czasów: jeden przycisk i łagodny strumień myje bezdotykowo Twoje ciało wodą.

Wartość dodana dla Twojej higieny i dobrego samopoczucia
W zależności od modelu toaleta myjąca może być wyposażona w dodatkowe funkcje, które zwiększą Twój komfort, np. masaż oscylacyjny strumieniem wody, specjalna dysza do higieny intymnej dla pań, suszenie ciepłym powietrzem lub zapamiętywanie indywidualnych ustawień.

Jakość materiałów i komfort
Geberit AquaClean to połączenie designu, komfortu i funkcjonalności. Toaleta jest dostępna jako kompletne urządzenie lub jako deska, którą można zamontować do istniejącej toalety. Każdy model to wyznacznik jakości i komfortu – różnią się dodatkowym wyposażeniem, od standardowego do luksusowego.

Design pasujący do każdej łazienki
Geberit stawia wysokie wymagania także w zakresie estetyki. Deski myjące Geberit AquaClean pasują praktycznie do wszystkich misek ceramicznych, zaś design kompletnej toalety myjącej Geberit AquaClean zachwyci nie jednego znawcę designu.

Późniejszy montaż
Także przy remoncie łazienki masz do dyspozycji doskonałe rozwiązanie, aby zamontować Geberit AquaClean i cieszyć się zaletami toalety z funkcją podmywania szybko i bez zbędnych utrudnień: płyta ozdobna Geberit AquaClean ukrywa niezbędne podłączenia hydrauliczne bez konieczności wiercenia w ścianie.

Więcej informacji?
Wejdź na stronę www.geberit-aquaclean.pl i przekonać się o zaletach toalety myjącej Geberit AquaClean. Znajdziesz tam filmy i adresy salonów łazienkowych, w których możesz wypróbować toaletę myjącą Geberit AquaClean.


Dokładniejsze informacje:

Dot. projektowania i kierownictwa budowy