Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Geberit AquaClean.

Toaleta, która czyści Twoje ciało wodą.

Geberit AquaClean łączy w sobie komfort, wyjątkową jakość i elegancki design. Odkryj nowe pokolenie toalety która zamienia codzienne wizyty w łazience, w wyjątkową podróż do świata prawdziwej higieny: strumień ciepłej wody myje Twoje ciało w przyjemny i delikatny sposób. Geberit AquaClean stanowi atrakcyjniejszą alternatywę bidetu. Wszystko dla poczucia świeżości i czystości - za dotknięciem jednego przycisku.Geberit AquaClean daje możliwość wyboru odpowiedniego urządzenia w zależności od potrzeb - od deski z podstawowymi funkcjami do kompletnej toalety.

Porównaj modeleGeberit Aquaclean wprowadza higienę przyszłości do łazienek już dziś. Sam papier już nie wystarczy, to woda staje się głównym elementem higieny. Po użyciu nie tylko poczujesz się świeżo i czysto ale zapewnisz sobie higienę na najwyższym poziomie. W zależności od modelu i funkcji dobierzesz najlepiej pasujący do potrzeb model. Najbardziej rozbudowane modele posiadają funcję higieny intymnej dla kobiet, suszenie oraz pilot zdalnego sterowania z możliwością wprowadzenia indywidualnych ustawień toalety.

Masz wątpliwości? Dowiedz się więcej i pokochaj wodę tak jak my.

www.geberit-aquaclean.pl