Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Ustanawiamy standardy technologii

Spłuczki podtynkowe Geberit

Klasyka w nowoczesnych instalacjach łazienkowych
Spłuczki podtynkowe Geberit to klasyczna instalacja łazienkowa skutecznie montowana w milionach łazienek na całym świecie od ponad 40 lat. Są znane przede wszystkim ze swojej niezawodności. Każda spłuczka przechodzi specjalistyczne testy przed wysłaniem do klienta. Dodatkowo 25-letnia gwarancja dostępności części zamiennych przemawia za wyborem produktów Geberit. W zależności od wybranej opcji można zastosować dwudzielne spłukiwanie, funkcję stop lub spłukiwanie pojedyncze.

Z myślą o przyszłości
Stelaże do WC posiadają specjalną rynnę dzięki czemu Twój instalator może łatwo podłączyć toaletę myjącą Geberit AquaClean. Specjalny stelaż do WC jest wyposażony również w odciąg zanieczyszczonego powietrza, który wyciąga nieprzyjemne zapachy już z samej muszli WC.

Idealnie pasujące
Spłuczki podtynkowe Geberit są dostosowane do wszystkich systemów instalacyjnych Geberit oraz są kompatybilne z wieloma przyciskami spłukującymi Geberit. Możesz dowolnie wybierać z wielu misek ceramicznych - ciężko szukać miski WC, która nie pasuje do naszych stelaży.


Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma 12 cm (UP320)

Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma 12 cm (UP320) o wysokości zabudowy 112 cm są przystosowane do szybkiej i łatwej instalacji. Uruchamianie spłukiwania umiejscowione jest na froncie spłuczki.

Spłuczka podtynkowa Geberit Omega 12 cm, wysokość 98 cm

Spłuczki podtynkowe Geberit Omega 12 cm

Spłuczka podtynkowa Geberit Omega umożliwia uruchamianie spłukiwania z góry lub z przodu. Trzy wysokości zabudowy oferują maksimum elastyczności, zaś małe i kompaktowe przyciski umożliwiają nieznaną do tej pory swobodę w projektowaniu łazienki.

Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma 8 cm (UP720)

Spłuczka podtynkowa Geberit Sigma 8 cm (UP720) to produkt o płaskiej konstrukcji a jej montaż jest równie prosty i szybki jak w przypadku innych spłuczek Geberit. Dzięki małej głębokości zabudowy uzyskujemy jeszcze więcej miejsca w łazience. Uruchamianie spłukiwania odbywa się od frontu.

Certyfikat WELL - Water Efficiency Label

Spłuczka podtynkowa Geberit Sigma 12 cm (UP320)

Nagroda za najwyższą wydajność - ceryfikat WELL klasy A

Dokładniejsze informacje:

Dot. projektowania i kierownictwa budowy
Dot. instalacji i wykonawstwa