Ustanawiamy standardy technologii

Spłuczki podtynkowe Geberit

Klasyka w nowoczesnych instalacjach łazienkowych
Spłuczki podtynkowe Geberit to klasyczna instalacja łazienkowa skutecznie montowana w milionach łazienek na całym świecie od ponad 40 lat. Są znane przede wszystkim ze swojej niezawodności. Każda spłuczka przechodzi specjalistyczne testy przed wysłaniem do klienta. Dodatkowo 25-letnia gwarancja dostępności części zamiennych przemawia za wyborem produktów Geberit. W zależności od wybranej opcji można zastosować dwudzielne spłukiwanie, funkcję stop lub spłukiwanie pojedyncze.

Z myślą o przyszłości
Stelaże do WC posiadają specjalną rynnę dzięki czemu Twój instalator może łatwo podłączyć toaletę myjącą Geberit AquaClean. Specjalny stelaż do WC jest wyposażony również w odciąg zanieczyszczonego powietrza, który wyciąga nieprzyjemne zapachy już z samej muszli WC.

Idealnie pasujące
Spłuczki podtynkowe Geberit są dostosowane do wszystkich systemów instalacyjnych Geberit oraz są kompatybilne z wieloma przyciskami spłukującymi Geberit. Możesz dowolnie wybierać z wielu misek ceramicznych - ciężko szukać miski WC, która nie pasuje do naszych stelaży.


Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma 12 cm (UP320)

Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma 12 cm (UP320) o wysokości zabudowy 112 cm są przystosowane do szybkiej i łatwej instalacji. Uruchamianie spłukiwania umiejscowione jest na froncie spłuczki.

Spłuczki podtynkowe Geberit Kappa 15 cm (UP200)

Spłuczki podtynkowe Geberit Kappa 15 cm (UP200) oferują niską wyskość zabudowy - 82 i 100 cm, dzięki czemu zyskujemy więcej możliwości projektowych. Na przykład można użyć jej w miejscu gdzie wysokość zabudowy jest ograniczona przez ukośny dach bądź parapet. Dostępna jest wersja z uruchamianiem spłukiwania od frontu lub od góry.

Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma 8 cm (UP720)

Spłuczka podtynkowa Geberit Sigma 8 cm (UP720) to produkt o płaskiej konstrukcji a jej montaż jest równie prosty i szybki jak w przypadku innych spłuczek Geberit. Dzięki małej głębokości zabudowy uzyskujemy jeszcze więcej miejsca w łazience. Uruchamianie spłukiwania odbywa się od frontu.

Certyfikat WELL - Water Efficiency Label

Spłuczka podtynkowa Geberit Sigma 12 cm (UP320)

Nagroda za najwyższą wydajność - ceryfikat WELL klasy A

Dokładniejsze informacje:

Dot. projektowania i kierownictwa budowy
Dot. instalacji i wykonawstwa