Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Innowacje Geberit

Harmonia technologii i kształtu

Geberit AquaClean Tuma

Geberit AquaClean Tuma

Nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Tuma zapewnia świeżość i komfort dla każdego domu. Dzięki swojej kompaktowej formie toaleta stworzona przez projektanta Christophera Behlinga zapewnia optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Geberit AquaClean


Geberit AquaClean Mera

Geberit AquaClean Mera

Toaleta myjąca, która współgra z każdym wystrojem łazienki i posiada rewolucyjne rozwiązania technologiczne. Geberit AquaClean Mera to symbol komfortu i luksusu. Technologia natrysku WhirlSpray zapewnia dokładne, delikatne i ekonomiczne mycie z szybkim i ciągłym dostępem do ciepłej wody.

Geberit AquaClean


powierzchnia prysznicowa Geberit Setaplano

Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano

Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano składa się z wysokiej jakości wytrzymałego materiału o ciepłej w dotyku i gładkiej jak jedwab powierzchni.

Geberit Setaplano


Baterie umywalkowe Geberit

Nowe baterie umywalkowe Geberit są wyrafinowanym rozwiązaniem do publicznych obiektów sanitarnych. Poza atrakcyjną estetyką, oferują również zwiększenie przestrzeni do mycia rąk w odróżnieniu do typowych baterii stojących, będąc tym samym bardziej higienicznym rozwiązaniem.

Baterie umywalkowe Geberit


Dokładniejsze informacje:

Dot. projektowania i kierownictwa budowy
Dot. instalacji i wykonawstwa