Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Funkcjonalność na pierwszym planie

Zestawy odpływowo-przelewowe Geberit do wanien

Kompletne rozwiązanie dla każdej łazienki
Zestawy odpływowo-przelewowe do wanien są dostępne w wielu wymiarach i kolorach: chrom błyszczący, biały alpin, chrom matowy i złocony. Wszystkie widoczne elementy zostały zaprojektowane tak aby idealnie pasowały do wyglądu każdej łazienki.

Płaski odpływ dla Twojej wygody
Odpływ został zaprojektowany tak, aby wanna mogła zostać zainstalowana na niższym poziomie, dzięki czemu wchodzenie do wanny stało się prostsze niż kiedykolwiek.

Bezpieczna, szybka instalacja
Zestawy odpływowo-przelewowe Geberit zapewniają prosty i bezpieczny montaż w prawie każdej sytuacji budowlanej a także zmniejszają ryzyko zniszczeń innych materiałów.

Szybki odpływ, ochrona przed zatkaniem
Znane na całym świecie Know-How Geberit, doprowadziło do powstania odpływu ze zoptymalizowanym przepływem, który wyróżnia się wyjątkowo szybkim ususwaniem wody z wanny oraz efektem samooczyszczania.


Inteligentne detale, dobór kolorów i rozmiarów spowodował, że odpływy Geberit są idealnym rozwiązaniem do każdej łazienki. Użytkownik wraz ze stylowym wzornictwem otrzymuje produkt niepodatny na zapychanie oraz zapewniający szybkie usuwanie wody.


Naciskaj zamiast przekręcać: Nowoczesne zamykanie za pomocą przycisku w zestawie odpływowo-przelewowym Geberit PushcControl zamyka i otwiera przelew. Dzięki temu korzystanie z wanny stało się jeszcze prostsze. Żadne elementy odpływu czy przelewu nie zakłucają designu wanny, a kąpiel staje się wyjątkowo wygodna.


Zestaw odpływowo-przelewowy z funkcją napełniania pozwala na dyskretne wypełnienie wanny wodą. Wygląda to naprawdę imponująco.Dokładniejsze informacje:

Dot. projektowania i kierownictwa budowy
Dot. instalacji i wykonawstwa