Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Budowanie dla przyszłych pokoleń

Ten kto buduje odpowiedzialnie, buduje rzeczy trwałe i tworzy nową jakość życia - dla obecnych i przyszłych pokoleń. Dlatego firma Geberit od zawsze tworzy produkty trwałe i o najwyższych standardach, zapewniając jednocześnie ponadprzeciętną innowacyjność.

Dzięki efektywnemu zarządzaniu środowiskowemu wzdłuż całego łańcucha produkcji i dostaw, Geberit co roku osiąga ponadprzeciętne wyniki w odniesieniu do zrównoważonego rozwoju: na przykład zmniejszoną emisję dwutlenku węgla.Zielone budowanie jest bardzo istotne dla przyszłości. Geberit posiada już w swoich zasobach produkty, które tworzone są z materiałów przyjaznych dla środowiska, zgodnie z etykietą zrównoważonego rozwoju i przyczyniają się do wzrostu jakości życia przy niskim zużyciu energii i wody. Izolacja akustyczna i utylizacja produktów to również założenia odpowiedzialnego projektowania produktów.

Zrównoważone budowanie oznacza również połączenie doskonałego wzornictwa i estetyki z dobrym samopoczuciem i komfortem.

Produkty Geberit wyróżniają się wykonaniem z materiałów przyjaznych dla środowiska, bez szkodliwych substancji i zapewniających maksymalną higienę wody pitnej. Nasze rury wodociągowe i kanalizacyjne mogą być w pełni poddane recyclingowi i zapewniają ponadprzeciętny komfort dzięki izolacji akustycznej. Również moduł sanitarny Geberit Monolith łączy w sobie nowoczesne wzornictwo i oszczędne zarządanie wodą dzięki czemu otrzymał certyfikat WELL najwyższej kategorii A.


Geberit od dekad udowadnia, iż długofalowy sukces biznesu jest zależny od działań przyjaznych dla środowiska i socjalnie odpowiedzialnych. Zrównoważone zarządzanie biznesem pomaga nam na oszczędzanie i minimalizację ryzyka. Chcemy być wzorem standardwó dla klientów, dostawców i parnterów. Wliczamy w to oszczędzanie wody i zrównoważoną produkcję: bezpiecznie, przyjaźnie dla środowiska i oszczędnie; logistyki z wysokimi standardami etycznymi i środowiskowymi a także dobrymi warunkami pracy dla naszych pracowników.

Imponujące rezultaty: niewielki wpływ na środowisko - emisja CO2 i konsumpcja wody maleje z roku na rok - przeczytaj więcej o oszczędności wody.

Geberit od dawna szuka odpowiedzi na pytanie: "Jak oszczędzać wodę?" Odpowiedzią mogą być na przykład ciągłe redukcje ilości wody potrzebnej do spłukiwania dzięki naszym wydajnym bateriom umywalkowym czy partnerstwie ze Szwajcarską organizacją zdrowia Helvetas.

Już pięć produktów Geberit otrzymało certyfikat WELL kategorii A, dzięki któremu nasi klienci wiedzą o ich właściwościach oszczędzających wodę na pierwszy rzut oka.

Dzięki wprowadzeniu technologii dwudzielnego spłukiwania oraz funkcji "stop" do spłuczek Geberit od roku 1998 oszczędzono około 12 000 milionów metrów sześciennych wody w porównaniu ze standardowymi spłuczkami. Tylko w 2011 roku liczba ta wyniosła 1 700 milionów metrów sześciennych wody.