Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Czysta kanalizacja

Systemy kanalizacyjne Geberit

Kanalizacja systemowa
Know-How firmy Geberit "śledzi" ścieżkę wody poprzez cały budynek. Od głównego podłączenia poprzez wszystkie piętra, do odprowadzenia ścieków włącznie z odwadnieniem dachu, aż do głównego ujścia ścieków, wszystkie systemy są idealnie do siebie dopasowane.

Ustanawiamy standardy jutra już dzisiaj
Systemowa kanalizacja Geberit, inżynierowie sanitarni oraz architekci wspólnie oferują klientom rozwiązania o najwyższych standardach, technologię zoptymalizowaną hydraulicznie, ochronę przeciwpożarową i akustyczną, niezawodność, łatwość konserwacji oraz doskonałe właściwości ochrony środowiska. Dzięki ciągłej pracy nad technologią i jej unowocześnianiem Geberit ustanawia standardy jutra już dzisiaj.

Korzystamy z Know-How naszych klientów
Praktyczna przydatność, prosta i szybka obsługa na placu budowy do elementy decydujące o sukcesie produktu. Geberit zajmuje się pracą nad wszelkimi sugestiami od instalatorów, inżynierów sanitarnych i architektów z całego świata. To oznacza, że w każdym produkcie można odnaleźć Know-How najlepszych fachowców na świecie.Budowa kanalizacji

Dla praktycznie każdego obszaru budowy kanalizacji Geberit oferuje odpowiednie rozwiązania - od zoptymalizowanego pod względem przeciwpożarowym i akustycznym systemu w domkach jednorodzinnych jak i w budynkach wielorodzinnych, do kanalizacji w budynkach wysokich i rozwiązań nietypowych dla przemysłu. Jest to nie tylko rezultat badań nad produktami przez firmę Geberit, ale także bardzo istotne informacje zwrotne od klientów.

System odwodnienień dachowych

Dzięki wpustom dachowym Geberit Pluvia, firma Geberit zrewolucjonizowała odprowadzanie wody z dachów o dużej powierzchni. Technologia podciśnieniowa Geberit praktycznie podwoiła konwencjonalne rozwiązania, oraz uprościła planowanie budowy całego systemu. To oznacza, że nawet największe budynki wyposażone w system Geberit Pluvia posiadają system, który skutecznie odprowadzi wodę z dachu nawet podczas ponadprzeciętnych opadów

System odprowadzania wody z podłogi

Dzięki odpływowi liniowemu, odpływom do natrysków oraz innowacyjnemu odpływowi ściennemu Geberit prysznice zyskały nowy wymiar. Tak jak w przypadku wszystkich systemów Geberit, odpływy prysznicowe Geberit są hydraulicznie zoptymalizowane, oferując nie tylko szybkie i bezpieczne odprowadzanie wody ale także ochronę przed zatykaniem. Jednocześnie dzięki zaawansowanej technologii montaż instalacji w podłodze łazienkowej staje się prostszy niż kiedykolwiek.

Syfony i podłączenia kanalizacyjne

Bezpieczne, niezawodne, z wysokim współczynnikiem odprowadzania wody: syfony Geberit zamykają połączenia systemu hydraulicznego z urządzeniami sanitarnymi takimi jak prysznice, wanny, pralki czy zmywarki. Zapewniają skuteczną pracę całego systemu.