Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Estetyczne, bezpieczne, niezawodne

Produkty Geberit do umywalek

Do użytku prywatnego i publicznego
Produkty sanitarne Geberit do umywalek tworzą wyjątkowo atrakcyjny wygląd łazienki zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo oraz niezawodne działanie w miejscach publicznych jak i w prywatnych łazienkach.

Niezawodnie działanie
Systemy instalacyjne Geberit oferują rozwiązania zarówno dla zabudowy lekkiej jak i masywnej. Ponadprzeciętnie wydajne syfony do instalacji zewnętrznej jak i podtynkowej spełniają wyszukane wymagania w zależności od potrzeb. Całość instalacji dopełniają bezdotykowe baterie umywalkowe poprzez dbałość o higienę oraz łatwość obsługi.

Nowe możliwości designu
Dzięki zdobywającemu nagrody za ponadprzeciętne wzornictwo modułowi Geberit Monolith do umywalek, wyznaczamy nowe trendy w projektowaniu łazienek. Bez względu na to czy remontujemy starą łazienkę czy budujemy nową, moduł ten sprawia, że spojrzenie na łazienkę zyskuje nowy wymiar.


Dokładniejsze informacje:

Dot. instalacji i wykonawstwa