Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Wszechstronne wzornictwo

Geberit Monolith do umywalek

Więcej możliwości
Rodzina modułów Geberit Monolith otwiera nową kategorię produktów pomiędzy instalacjami podtynkowymi a natynkowymi. Ta innowacyjna technologia oferuje wyjątkowe wzornictwo w połączeniu z wieloma innymi zaletami i jest dostępna w wersji dla podtynkowych i stojących baterii umywalkowych.

Mebel i element instalacji w jednym
Moduł Geberit Monolith z bocznymi szufladami daje dodatkowe możliwości przechowywania kosmetyków i przyborów do higieny. Najbardziej rozbudowany moduł posiada specjalne miejsce na szczoteczkę do zębów, szczotkę do włosów i inne. Jako wariant serii EMCO Loft moduł posiada podwójny wieszak na ręczniki.

Bezobsługowy i elegancki
Syfon Geberit do umywalek jest umieszczony w module Geberit Monolith i jest niewidoczny z zewnątrz. Dostęp do środka zapewniony jest przez otwór serwisowy, zamaskowany elegancką pokrywą. Panel przedni wykonany jest z bezpiecznego szkła dostępnego w kilku kolorach; boczne panele wykonane są ze szczotkowanego aluminium.


Pokrywa przednia modułu sanitarnego wykonana z bezpiecznego szkła jest dostępna w kolorze umbry, białym, czarnym i piasku.

Dokładniejsze informacje:

Dot. instalacji i wykonawstwa