Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Przycisk spłukujący w dowolnym miejscu

Zdalne uruchamianie

Zdalne przyciski uruchamiające są wyjątkowo małe, dzięki czemu poziom komfortu i możliwość swobodnego umieszczenia ich w toalecie znacząco wzrastają. To Ty decydujesz, w którym miejscu umieścić przycisk. To, co w oświetleniu jest standardem, przenosi się do obszaru łazienki. Zdalne uruchamianie to nie tylko większa wygoda, ale też większe możliwości projektowania wnętrza.

Zdalny przycisk uruchamiający Geberit  Typ 01

Zdalny przycisk uruchamiający Geberit Typ 01

Średnica zaledwie 80 mm (zabudowa meblowa) lub 94 mm (montowany w ścianie). Dowolne umieszczenie w odległości do 2 m od spłuczki. Uruchamianie pneumatyczne (bez prądu) przez delikatne naciśnięcie. Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych i materiałowych. Okrągła i prosta forma.

Zdalny przycisk uruchamiający Geberit  Typ 10

Zdalny przycisk uruchamiający Geberit Typ 10

Średnica zaledwie 80 mm (zabudowa meblowa) lub 94 mm (montowany w ścianie). Dowolne umieszczenie w odległości do 2 m od spłuczki. Uruchamianie pneumatyczne (bez prądu) przez delikatne naciśnięcie. Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych i materiałowych. Okrągła i prosta forma wzbogacona o pierścienie.

Zdalny przycisk uruchamiający Geberit  Typ 70

Zdalny przycisk uruchamiający Geberit Typ 70

Wymiary zaledwie 112 x 50 mm. Dowolne umieszczenie w odległości do 2 m od spłuczki. Uruchamianie dwudzielnego spłukiwania dzięki serwomachnizmowi (bez prądu), które wymaga wyjątkowo lekkiego nacisku. Dostępny w różnych kolorach, ze szkła lub stali nierdzewnej.

Konserwacja możliwa w każdym czasie
Zaślepki otworu rewizyjnego, dostępne w różnych kolorach i materiałach, można otworzyć wygodnie i bez użycia narzędzi. Dostępna jest także zaślepka do wypełnienia własnym materiałem lub glazurą, która zapewnia wyjątkowo dyskretny wygląd.

Dokładniejsze informacje:

Dot. instalacji i wykonawstwa