Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Zdobywca nagród za design, do szybkiego i ekonomicznego montażu

Moduł Geberit Monolith do WC

Sprawdzona technologia sanitarna i współczesny wygląd
Elegancki element podstawowy wykonany ze szkła i szczotkowanego aluminium obejmuje kompletną instalację sanitarną i służy do podtrzymywania miski ustępowej. Pomimo tego montaż w dalszym ciągu jest szybki i łatwy, a ilość pyłu, brudu oraz natężenie hałasu w jego trakcie są znikome. Moduł Geberit Monolith otrzymał już kilka międzynarodowych nagród za swój imponujący design.

Kształt, który pasuje do każdej łazienki
Moduł sanitarny Geberit Monolith jest dostępny w dwóch wysokościach zabudowy: 101 cm oraz, w przypadku Geberit Monolith do umywalek, 114 cm – i jest on dostępny w trzech wersjach przeznaczonych do misek ustępowych wiszących, stojących i Geberit AquaClean. Ponadto szklany front dostępny jest dla wszystkich modeli w kolorze czarnym, białym, umbry i piasku.


Powiększenie rodziny produktów o Geberit Monolith Plus

Geberit Monolith Plus wzbogaca rodzinę produktów Geberit Monolith o szeroki zakres funkcji zwiększających dobre samopoczucie.

Sprytne rozwiązanie
Niesamowite, jak dużo przemyślanej technologii kryje się pod tym pięknym modułem! Począwszy od funkcji automatycznego włączania sterowanego czujnikami, przez delikatne uruchamianie spłukiwania Soft-Touch i zintegrowany odciąg zanieczyszczonego powietrza Geberit Monolith Plus imponuje zaawansowaną technologią i nowoczesnym wzornictwem


Przyjemność dla wszystkich zmysłów
Geberit Monolith Plus to uczta dla wszystkich zmysłów: dyskretne podświetlenie LED, które włącza się przy uruchomieniu, umożliwia orientację i nie oślepia. Natomiast cichutki wentylator zapewnia przyjemną świeżość.


Najlepsze wyniki w zużyciu wody
Moduł Geberit Monolith otrzymał wysoką ocenę w certyfikacie Water Efficiency Label (WELL label of EUnited Valves).

Geberit Monolith do WC w kolorze umbra

Wysokość114 cm
Do wiszących misek WC

Geberit Monolith do WC w kolorze czarnym

Wysokość 114 cm
Do toalety myjącej Geberit AquaClean

Geberit Monolith do WC w kolorze białym

Wysokość 101 cm
Do toalety myjącej Geberit AquaClean

Geberit Monolith do WC w kolorze mint

Wysokość 101 cm
Do stojących misek WC

Certyfikat WELL - Water Efficiency Label klasa A

Nagroda za najwyższą wydajność - certyfikat WELL (Water Efficiency Label) klasa A

Dokładniejsze informacje:

Dot. instalacji i wykonawstwa