Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Ustanawiamy standardy technologii

Spłuczki podtynkowe Geberit

Klasyka w nowoczesnych instalacjach łazienkowych
Spłuczki podtynkowe Geberit to klasyczna instalacja łazienkowa skutecznie montowana w milionach łazienek na całym świecie od ponad 40 lat. Są znane przede wszystkim ze swojej niezawodności. Każda spłuczka przechodzi specjalistyczne testy przed wysłaniem do klienta. Dodatkowo 25-letnia gwarancja dostępności części zamiennych przemawia za wyborem produktów Geberit. W zależności od wybranej opcji można zastosować dwudzielne spłukiwanie, funkcję stop lub spłukiwanie pojedyncze. Spłuczka podtynkowa Geberit Sigma 12 cm (UP320) może zostać ograniczona do spłukiwania ilością zaledwie 4,5 litra wody co dzięki czemu zużycie wody jest jeszcze mniejsze. W rezultacie otrzymała ona wyjątkowo wysoką ocenę w klasyfikacji WELL.

Z myślą o przyszłości
Elementy do WC są w pełni gotowe do montażu modułu Geberit DuoFresh. Możesz również bez problemu podłączyć toaletę myjącą Geberit AquaClean dzięki dostosowaniu stelaża do podłączeń elektrycznych.

Idealnie pasujące
Spłuczki podtynkowe Geberit są dostosowane do wszystkich systemów instalacyjnych Geberit oraz przycisków Geberit Sigma, Geberit Kappa, Geberit Delta. Są również kompatybilne ze wszystkimi miskami ceramicznymi dostępnymi na rynku.


Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma 12 cm (UP320)

Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma 12 cm (UP320) o wysokości zabudowy 112 cm są przystosowane do szybkiej i łatwej instalacji. Uruchamianie spłukiwania umiejscowione jest na froncie spłuczki

Spłuczka podtynkowa Geberit Omega 12 cm, wysokość 98 cm

Spłuczki podtynkowe Geberit Omega 12 cm

Spłuczka podtynkowa Geberit Omega dostępna w trzech wysokościach zabudowy 82, 98 i 112 cm otwiera nowe możliwości przy projektowaniu łazienki. Przykładowo można ją wykorzystać jako półkę podtynkową na kosmetyki i przybory toaletowe pod parapetem lub przy skośnym dachu. Przycisk spłukujący przy spłuczce 82 i 98 cm może być zamontowany z góry lub z przodu.

Spłuczki podtynkowe Geberit Sigma 8 cm (UP720)

Spłuczka podtynkowa Geberit Sigma 8 cm (UP720) to produkt o płaskiej konstrukcji a jej montaż jest równie prosty i szybki jak w przypadku innych spłuczek Geberit. Dzięki małej głębokości zabudowy uzyskujemy jeszcze więcej miejsca w łazience. Uruchamianie spłukiwania odbywa się od frontu.

Certyfikat WELL - Water Efficiency Label

Spłuczka podtynkowa Geberit Sigma 12 cm (UP320)

Nagroda za najwyższą wydajność - ceryfikat WELL klasy A

Dokładniejsze informacje:

Dot. instalacji i wykonawstwa