Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Ochrona źródła życia

Higiena wody pitnej wg Geberit

Bezpieczna i czysta instalacja wody pitnej
Woda pitna to najważniejsze dla człowieka źródło życia. Publiczny dostawca wody jest odpowiedzialny za dostarczenie jej do budynku w najlepszej możliwej jakości. Instalacja takiej wody w budynku musi zapewnić identyczną jakość, wolną od mikrobiologicznych i innych zanieczyszczeń. Najważniejszym zadaniem firmy Geberit jest stworzenie produktów, które będą odpowiadały tym wymaganiom bez żadnych kompromisów, a jednocześnie stworzą dodatkowe korzyści dla inżynierów sanitarnych i planowania budowy.

Inteligentne detale i rozwiązania dla higieny
Inteligentne rozwiązania takie jak zaślepki na rurach i złączkach do wody pitnej, zapewniają, że żadne zanieczyszczenia nie dostaną się do środka podczas kompletacji zamówienia czy magazynowania. Dzięki znacznikom zaciśnięcia na kształtkach na pierwszy rzut oka widać czy instalacja została w całości zaciśnięta, co pomaga w uniknięciu przecieków.

Know-How dla niezawodnej jakości wody pitnej
W połączeniu z innowacyjnymi produktami i optymalnym planowaniem, szkolenie ludzi jest dla firmy Geberit bardzo ważnym zadaniem. Przez wiele lat Geberit zyskał również wyjątkową reputację w sektorze oprogramowania liczącego instalacje wody pitnej jak również poprzez szkolenia oraz bieżące informacje przekazywane inżynierom sanitarnym i instalatorom.


Dokładniejsze informacje:

Dot. instalacji i wykonawstwa