Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Wytrzymała instalacja

Systemy zaopatrzenia Geberit dla przemysłu

Systemy rurowe do wielu zastosowań
Systemy rurowe Geberit są od wielu lat stosowane w przemyśle i są dostosowane do zasilania w najbardziej wyszukane media. Systemy te są idealnie dostosowane do pracy zarówno w przemyśle samochodowym, rolnictwie czy nawet przemyśle stoczniowym, dzięki doskonale dopasowanym elementom całego systemu.

Zaciskanie: ekonomicznie, bezpiecznie i niezawodnie
Dzisiaj rurowe połączenia zaciskowe to prawie standard i praktycznie w całości zastąpiły spawanie i lutowanie. Połączenia wykonane w technologi zaciskowej są wyjątkowo mocne i wytrzymują ciśnienie ponad 75 bar w zależności od średnicy. Szybki montaż takiej instalacji oznacza znaczne korzyści związane z oszczędnością czasu a tym samym środków finansowych.

Centrum Kompetencji Przemysłu Geberit
Centrum Kompetencji Przemysłu Geberit (CCI) bada indywidualne przypadki instalacji wykonywanych w warunkach szczególnie wymagających. Dzięki temu firma Geberit unowocześnia swoje produkty w zależności od potrzeb konkretnej sytuacji budowlanej. Indywidualne zapytania prosimy kierować do doradców technicznych bądź mailowo na adres geberit.pl@geberit.com


Dokładniejsze informacje:

Dot. instalacji i wykonawstwa