Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Płaski profil, wyjątkowa wydajność

Odpływy prysznicowe Geberit

Hydraulicznie zoptymalizowany odpływ

Wszystkie rozwiązania prysznicowe Geberit do użytku publicznego jak i domowego charakteryzuje wysoka wydajność oraz atrakcyjne wzornictwo. Od odpływu liniowego po odpływy podłogowe Geberit oferuje rozwiązania które idealnie pasują do systemów kanalizacyjnych Geberit w każdej sytuacji budowlanej.

Innowacyjny odpływ ścienny

Firma Geberit zmieniła dotychczasową definicję odpływu prysznicowego przenosząc go z podłogi na ścianę, który oprócz znacznie prostszego montażu charakteryzuje się niebanalnym designem.


Panel do natrysków bezbrodzikowych

Panel do natrysków bezbrodzikowych

Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano urzeka już od pierwszego wejrzenia i od pierwszego dotknięcia. Jego powierzchnia jest ciepła i jedwabiście gładka.

Ścienny zestaw odpływowy Geberit

Innowacyjny odpływ przeniesiony z podłogi na ścianę.

Zobacz ścienny zestaw odpływowy Geberit

Odpływ liniowy Geberit

Ponadczasowe wzornictwo, materiały najwyższej jakości oraz dopracowane detale sprawiają, iż odpływ liniowy Geberit pasuje do najbardziej wymagających łazienek.

Zobacz odpływ liniowy Geberit

Odpływ podłogowy Geberit

Odpływy podłogowe Geberit zapewniają najlepszy wskaźnik cena/jakość spośród wszystkich odpływów Geberit, dzięki czemu stały się one uniwersalnym rozwiązaniem do wielu typów łazienek.

Zobacz odpływy podłogowe Geberit

Dokładniejsze informacje:

Dot. instalacji i wykonawstwa