Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Pełna swoboda w łazience

Systemy instalacyjne Geberit

Tak dzisiaj budujemy łazienki
Swoboda w projektowaniu przestrzeni, o wiele szybszy proces budowy i efektywność kosztowa. Tego dzisiaj oczekują klienci podczas planowania i realizacji budowy łazienki. Używając idealnie dopasowanych elementów systemów instalacyjnych Geberit, możesz swobodnie i bez żadnych kompromisów zaplanować budowę, zarówno podczas remontu jak i przy nowych projektach łazienek, bez względu na to czy wymagana jest zabudowa lekka czy masywna.


Geberit Duofix to wszechstronny zakres produktów sanitarnych z uniwersalnymi elementami instalacyjnymi do zabudowy lekkiej. To idealne rozwiązanie dla ścianek działowych czy zabudowy niskiej, zarówno podczas modernizacji jak i przy budowie nowej łazienki.System Geberit GIS został skonstruowany głównie z myślą o prefabrykacji, która sprawia, iż tworzenie instalacji jest szybkie, łatwe i ekonomiczne. Wystarczą trzy bazowe elementy aby stworzyć konstrukcję sanitarną i dostarczyć ją na plac budowy, gdzie mogą zostać łatwo zainstalowane.System Geberit Komifix to rozwiązanie idealne do zabudowy masywnej. Elementy instalacji pasują do większości produktów sanitarnych.