Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Dla indywidualnych potrzeb

Systemy pisuarowe Geberit

Łazienka z instalacją do pisuarów

Łatwość dopasowania jest znakiem firmowym instalacji do pisuarów Geberit: niemal każdy znajdzie rozwiązanie właściwe dla siebie i każdego projektu budowlanego.

Obszerny asortyment znacznie upraszcza planowanie, montaż i konserwację instalacji do pisuarów.


Łatwość dopasowania

Preda ze zintegrowanym sterowaniem

System zawiera sprawdzony podtynkowy zawór spłukujący do pisuarów, zawór spłukujący do pisuarów zintegrowany w misce ceramicznej i rozwiązanie dla wersji bezwodnej. Dodatkowo różne rodzaje zasilania są dostępne do wyboru.


Łatwa obsługa

Otwarta stacja dokująca

Kluczową zaletą, jeśli chodzi o prace konserwacyjne jest łatwy dostęp do wszystkich elementów funkcjonalnych, bez konieczności demontażu pisuaru. Praktyczna stacja dokująca została zatem dostosowana do zintegrowanego zaworu spłukującego do pisuarów, co na przykład umożliwia bezpośredni dostęp.


Oszczędzanie wody

Optymalizacja przepływu

Głowica tryskaczowa jest precyzyjnie skoordynowana z dobrze zaprojektowaną geometrią wewnętrzną. Optymalne spłukiwanie uzyskuje się już przy użyciu 0,5 l wody. Indywidualnie regulowane programy spłukiwania, jak na przykład wypływ okresowy lub 0-litrowe rozwiązanie nierealizujące procesu spłukiwania, umożliwia uzyskanie jeszcze mniejszego zużycia wody.


Estetyka

Toalety publiczne z instalacjami do pisuarów

Wszystkie komponenty instalacji do pisuarów Geberit są wizualnie do siebie dopasowane – ponadczasowe kształty, które wzbogacają każde otoczenie. Różne pisuary i systemy sterowania spłukiwaniem, zróżnicowany asortyment przycisków uruchamiających Geberit i dopasowywanie ścianek międzypisuarowych zapewniają duży stopień swobody projektowej.


Dokładniejsze informacje:

Dot. instalacji i wykonawstwa