Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Funkcjonalność w idealnej formie

Zestawy odpływowo-przelewowe Geberit do wanien

Kompletne rozwiązania dla każdej łazienki
Zestawy odpływowo-przelewowe Geberit do wanien dostępne są w wielu wymiarach oraz kolorach pasujących do każdej łazienki: chrom błyszczący, biały alpine, chrom matowy oraz złocony. Wszystkie wykończenia są zaprojektowane zgodnie z jedną koncepcją, dzięki czemu idealnie pasuja do siebie.

Płaski kształt dla większej wygody
Syfony Geberit mają konstrukcję umożliwiającą niską zabudowę co sprawia, ze wchodzenie do wanny jest łatwiejsze niż w przypadku zastosowania innych produktów.

Bezpieczna, szybka instalacja bez naprężeń
Odpływy wannowe Geberit zapewniają bezpieczny i prosty montaż bez zbędnych naprężeń materiałowych co dodatkowo chroni przed uszkodzeniami mogącymi powstać podczas instalacji wanny.

Wysoka wydajność i ochrona przed zatykaniem
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znanemu na całym świecie Know-How Geberit, syfony otrzymały niepowtarzalną konstrukcję, dzięki której przepływ został ponadprzeciętnie zoptymalizowany co zapewniło wysoki wskaźnik przepływu i efekt samooczyszczania.


Inteligentne detale oraz dobór odpowiednich kolorów sprawił, iż odpływy wannowe Geberit to idealne rozwiązanie dla każdej wanny. Wysoki wskaźnik przepływu oraz ochrona przed zatykaniem to główne zalety systemu.


Naciskaj zamiast przekręcać. Przycisk znajdujący się w zestawie Geberit PushControl zamyka i otwiera odpływ. To sprawia, że użytkowanie staje się prostsze niż zazwyczaj. Dzięki płaskiemu profilowi, Geberit PushControl wpasowuje się idelanie w każdą wannę, nie zaburzając jej oryginalnego designu. Płaska konstrukcja syfonu oferuje wszystkie zalety jak w przypadku innych produktów z linii odpływów.


Zestaw odpływowo-przelewowy z funkcją napełaniania, w cichy i dyskretny sposób wypełniają wannę wodą, co sprawia, że pobyt w łazience staje się jeszcze bardziej komfortowy.Dokładniejsze informacje:

Dot. instalacji i wykonawstwa