Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

W drodze do celu

Dobry design to powód wielu rozważań. Wykonany wyjątkowo dobrze najlepiej trafia do świadomości klientów. Najlepszym przykładem może być moduł sanitarny Geberit Monolith: swoją niezwykła formą komunikuje nie tylko wysoki stopień przydatności ale także wyjątkową technologię.


Prace studyjne - "spłuczka przyszłości"Dobry design wpływa dodatnio na produkt. Specjaliści z branży instalacyjej wiedzą o tym z własnego doświadczenia - produkty Geberit nie tylko dobrze wyglądają i są odpowiednio przemyślane - zapewniają również wyjątkową jakość, design oraz technologię. Dzięki temu nawet produkty montowane w ścianie powodują wrażenie schludnej i pewnej instalacji. Nie znajdziemy tu żadnych kompromisów kosztem jakości, funkcjonalności czy trwałości. Tak właśnie wyobrażamy sobie nowoczesną łazienkę.

Dobry design tworzy zaufanie. Geberit stawia wyjątkowo wysokie wymagania w zakresie projektowania produktów mających bezpośredni kontakt z użytkownikiem końcowym. Przyciski spłukujące, baterie umywalkowe, odpływy prysznicowe i wiele innych, to produkty, które na pierwszy rzut oka wyróżniają się swoim wzornictwem.

Co, dla Ciebie jest najważniejsze w łazience? Komfort, wygoda, możliwość cieszenia się cieszą i spokojem. Dobry projekt łazienki odgrywa kluczową rolę, jednak co to dokładnie znaczy "dobry projekt"?

Atrakcyjny wygląd jest ważny, jednak to nie wszystko. Zawsze trzeba pamiętać jeszcze o najważniejszych cechach dobrego projektu, takich jak: funkcjonalność, łatwość pielęgnacji i trwałości. Projekt łazienki będzie naprawde dobry, gdy wyjdzie się w nim poza elementy, które są widoczne. Projektując łazienkę powinno się zaimponować nie tylko swoimi oczami.
Odpływy liniowe Geberit robią wrażenie nie tylko swoim wzornictwem, ale też łatwością czyszczenia. W przeciwieństwie do innych tradycyjnych odpływów liniowych, brud i bakterie nie gromadzą się na ich długości.

Odpływ liniowy GeberitZapomnij o nieskutecznym wietrzeniu otwierając okna oraz używaniu odświeżaczy powietrza, ktore jedynie maskują zapachy zamiast je usuwać. Zastosuj Geberit DuoFresh z odciągiem zanieczyszczonego

Dowiedz się więcej o Geberit DuoFresh