Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Nowoczesne akcenty w łazience

Ponadczasowe moduły łazienkowe, wiele możliwości

Stylowe połączenie korzyści
Moduły sanitarne Geberit Monolith to idealne rozwiązanie, które sprosta współczesnym oczekiwaniom wobec łazienki. Moduły Geberit Monolith do WC, umywalki i bidetu przekonują innowacyjną formą. Wysokiej jakości moduły w elegancki sposób łączą różne funkcjonalności łazienki.

Nagrodzone wzornictwo
Ta nowa forma wpisuje się we współczesne trendy. Moduły sanitarne Geberit zostały odznaczone rożnymi nagrodami za wzornictwo.

Geberit Monolith sanitary module for washbasins, open

Dobrze zagospodarowana przestrzeń
Moduł sanitarny Geberit Monolith do umywalki łączy wszystkie funkcje umywalki oraz jej całą technologię sanitarną w jedną jednostkę – wykonaną z wysokiej jakości surowców. Przemyślane rozmieszczenie półek oferuje dużo miejsca na kosmetyki i przybory. Praktycznie wszystkie umywalki dostępne na rynku można podłączyć do modułu Monolith.


Prosty montaż
Wszystkie moduły sanitarne Geberit Monolith są tak zaprojektowane, że instalator może go zamontować zaledwie w kilka godzin. Montaż dostępnych przyłączeń nie powoduje hałasu ani zabrudzeń.

Nagrody za design

  • Product Design Awards 2010